pátek 10.06.2011 11:06  |  Svátek: Gita
Demokratura směšných a nebezpečných  Více

Doporučit stránku

Vaše jméno:
E-mail, na který bude zasláno doporučení:
    Povinné položky jsou označené tučně

Památkový ústav představil dvě nové publikace

Památky jižních Čech 3 a první dvojjazyčnou knihu Leckteří národové představil Národní památkový ústav v Českých Budějovicích.

Kaddáfí je legitimním cílem, říká NATO

Rezoluce OSN umožňuje zaútočit na libyjského vůdce Muammara Kaddáfího.

Ruská hokejová legenda míří na stadión v Hradci

Chystíá se zápasová bomba na úvod nové hokejové sezóny, do Hradce Králové přijede slavný SKA Petrohrad!

Vítězové soutěže mladých cyklistů jsou známi

Letošní krajské cyklistické klání žáků základních škol má své vítěze, tentokrát se konalo 9. června ve Žďáře nad Sázavou.

Meziroční míra inflace v Německu klesla na 2,3 %

Meziroční míra inflace v největší ekonomice eurozóny, v Německu, klesla z dubnových 2,4 procenta na květnových 2,3 procenta.
10:40 - Kaddáfí je legitimním cílem, říká NATO
10:17 - Meziroční míra inflace v Německu klesla na 2,3 %
10:05 - Většina Čechů se epidemie průjmu nebojí
09:58 - OSN vytvořila plán pro boj s AIDS do roku 2015
09:35 - Ve sněmovně o protikomunistickém odboji

Blíženci

Nevěrníci se rozhodnou ukončit paralelní nemanželský vztah. Jistá situace dnes vnese světlo do vaší nerozhodné mysli. Zjistíte, že utajovaný vztah vám přináší mnohem více starostí než radostí. I přes vaše pochybnosti nakonec budete velmi spokojeni.
Má podle vašeho názoru trojkoaliční vláda ještě smysl?
• Pěkně jste jim naletěli: dneska jsou Cikáni ten úplně poslední problém k řešení. Nejdříve a se vší nal... Více
• Ne že bych fandil Zaorálkovi a spol. Ale ten, kdo neumí vůbec česky, ať sem radji neleze. Navíc se zdá... Více
• soudruhu vyoralek kde jste když standa a spol. jse pakovaly a stal. jsem multimilionaři bud jste ožra... Více

NWR 250.1