úterý 07.06.2011 09:55  |  Svátek: Iveta|Slavoj

Doporučit stránku

Vaše jméno:
E-mail, na který bude zasláno doporučení:
    Povinné položky jsou označené tučně

Propadlá cesta v Potůčkách se dočká opravy

Vsetínská radnice se chystá opravit místní komunikaci v části Potůčky, a to na základě připomínek obyvatel.

"Ruku v ruce" - Den sociálních služeb v Hlučíně

Den sociálních služeb a zdraví pod názvem „Ruku v ruce“ se koná ve středu 8. června na Mírovém náměstí v Hlučíně.

Praha o dostavbě Staroměstského náměstí

Obnova Staroměstského náměstí je jeden z hlavních bodů, které bude vedení pražské radnice projednávat na úterním zasedání.

Ústí: Vědecká knihovna pořádá program pro děti

Dětské oddělení Severočeské vědecké knihovny v Ústí nad Labem zve na interaktivní program o tajemství lesa a knih.

Elektronická aukce přinesla městu značné úspory

Více než jednadevadesát tisíc korun ušetřila českobudějovická radnice při nákupu kuchyňského zařízení v elektronické aukci.
09:20 - Praha o dostavbě Staroměstského náměstí
09:03 - Stavba obchvatu Chrudimi začne ještě letos
08:59 - Občané Mohelnice vyplňují dotazník spokojenosti
08:55 - Noční bombardování libyjské metropole
08:40 - Stát vyšetřuje solární elektrárny pro ČEZ

Kozoroh

Ohledně volby partnera budete značně vybíraví. Jen tak vám někdo není po chuti. Na jednu stranu je chvályhodné, že máte vysoké nároky. Na druhou stranu byste si měli ujasnit, co je pro vás prioritní. Málokdo vyhoví všemu na vašem seznamu požadavků.
Otázka: Myslíte si, že by měli mít poslanci jenotný plat ve výši 230.000,- Kč?
• Diskusi zaneřádili nadávači a posměcháři.To není nic pro mě.Když si budu chtít zanadávat,zajdu si do k... Více
• Copak nám napíše paní Cerqueirová o kauze Bursík - Wolf tentokrát. Zase pochvala, jak se podařilo Burs... Více
• Copak nám napíše paní Cerqueirová o této kauze??? [odkaz] Více

NWR 247.2