středa 27.07.2011 09:21  |  Svátek: Věroslav
KOMENTÁŘ: Miroslav Ouzký
Označí Německo „své“ euro?  Více
KOMENTÁŘ: Petr Hulínský
Ať nové stíhačky nevybírá ministr obrany!  Více
KOMENTÁŘ: Vít Bárta
Zaostřeno na rozpočet  Více

Doporučit stránku

Vaše jméno:
E-mail, na který bude zasláno doporučení:
    Povinné položky jsou označené tučně

Na popíjející hosty restaurace mířil pistolí

Svědky i aktéry nepříjemného incidentu se v pondělí okolo osmnácté hodiny nedobrovolně stalo několik hostů jedné z chrudimských restaurací.

Společnost CME oproti loňsku zvýšila výnosy

Společnost Central European Media Enterprises Ltd. (CME) ve středu oznámila finanční výsledky za tři měsíce a šest měsíců končících 30. červnem 2011.

Požár v Holoubkově zničil část výrobní haly

Halu podniku na obrábění kovů v Holoubkově na Rokycansku zachvátil včera v noci rozsáhlý požár, hasit jej muselo 12  jednotek hasičů.

V jihlavské školkách přibudou stovky míst

V plném proudu je práce v mateřské škole v Jihlavě - Antonínově Dole. Do října zde přibudou dvě nové třídy po pětadvaceti dětech.

Obce na Šumpersku chtějí ochranu proti povodním

Obce kolem řeky Moravy, kde se minulý týden rozlila voda, požadují od správce toku protipovodňovou ochranu.
09:14 - Společnost CME oproti loňsku zvýšila výnosy
09:08 - Obce na Šumpersku chtějí ochranu proti povodním
08:55 - Kvůli zavazadlu evakuují hlavní nádraží v Oslo
08:35 - Ve Spojených státech dramaticky roste chudoba
08:18 - Používání průmyslového kreozotu se omezí
26.7 - Noviny ztrácejí dech, webové portály posilují
26.7 - Klause v Austrálii nepustili do parlamentu
26.7 - VV: Ať Kalousek přestane znervózňovat občany!

Střelec

Nečekaná událost vás zdrží od rozdělané práce. Jste organizovaní lidé a jakákoliv změna v zajetém řádu vás vykolejí. I když se budete cítit vystresováni, zbytečně nepanikařte. Práce vám nikam neuteče a jisté záležitosti jsou zkrátka důležitější.
Telefony, rohlíky, Hynek, Vilém a Jarmila
KOMENTÁŘ: Irena Ryšánková
Telefony, rohlíky, Hynek, Vilém a Jarmila  Více
Nabízel se gayům. Teď útočí na Klause
Nabízel se gayům. Teď útočí na Klause  Více
Souhlasíte s návrhem VV, aby byl příjem fyzických osob nad 90tis. Kč měsíčně zdaněn ve výši 30%?
• ...a navrhovat vhodná opatření prevence.Pokud ještě existují odpovědná média a odpovědní novináři a pu... Více
• Událost v Norsku ukazuje,že i jedna z nejvyspělejších "západních" společností má v sobě latentní přízn... Více
• Psychiatři vědí,že existuje potenciální riziko jistého promile polulace schopné podobných "činů".Přípa... Více

NWR 228