pondělí 11.07.2011 13:22  |  Svátek: Olga

Doporučit stránku

Vaše jméno:
E-mail, na který bude zasláno doporučení:
    Povinné položky jsou označené tučně

Hitler objednával vojákům na sex nafukovací panny

Nacistický vůdce Adolf Hitler objednával svým vojákům během druhé světové války nafukovací panny. Nechtěl, aby se od prostitutek nakazili pohlavními chorobami.

Jablonecká nemocnice zlepšuje služby pro pacienty

Jablonecká nemocnice se snaží stále zlepšovat služby pro pacienty a návštěvníky. V srpnu bude otevřen nový bufet.

Prezident Klaus udělil milosti osmi lidem

Osmi lidem včetně Aleny Kubáčové, brněnské lékařky, se sedmiletým trestem za podvody s neschopenkami, udělil prezident Václav Klaus milost.

Strážník zabránil opilci v sebevraždě

V neděli ráno  vyjela hlídka městské policie na Nepomuckou třídu v Plzni k podnapilému muži,  který se pokoušel oběsit.

Evropské setkání turistů vyvrcholilo v Děčíně

Sléváním vody z českých, moravských a slovenských řek vyvrcholila v Děčíně česká část evropského setkání turistů Eurorando 2011.
13:13 - Hitler objednával vojákům na sex nafukovací panny
12:58 - Prezident Klaus udělil milosti osmi lidem
12:49 - Koruna stagnuje k euru, k dolaru ztrácí
12:22 - Výbor projedná vydání poslanců Bárty a Škárky
12:17 - Více než polovina Čechů se stále nepojišťuje
11.7 - Dvořáková: Místo škrtů řešit problémy lidí!

Ryby

V zaměstnání dnes budete fungovat spíše mechanicky. Rozhodně nebudete mít náladu na jakoukoliv přehnanou aktivitu a co budete moci odložit na jindy, odložíte. Je to dáno nejen fyzickým vyčerpáním, ale také tím, že se vám myšlenky honí někde jinde.
Měla by Sněmovna vydat ke stíhání poslance Víta Bártu a Jaroslava Škárku?
• Američané dobře vědí, proč nechali Evropě, aby zřídila Haagský soud, ale oni jeho jurisdikci nepodléha... Více
• Mezinárodní zatykač na Kaddáfího odmítlo 53 státý Africké unie Více
• Útočníci, kteří minulý týden unesli v Afghánistánu 28 pyrotechniků, zabili nejméně sedm z nich. Setnul... Více

NWR 241.4