/7 °C

pátek 13.05.2011 18:08  |  Svátek: Servác

Doporučit stránku

Vaše jméno:
E-mail, na který bude zasláno doporučení:
    Povinné položky jsou označené tučně

Pražská burza zakončila týden mírnými zisky

Index PX si v pátek připsal 0,48 procenta, když aktivita investorů byla znovu nízká. Denním vítězem je těžební NWR (+3,43 %).

Zemřel nejstarší český otužilec Ladislav Nicek

V Olomouci zemřel nejstarší český otužilec, sedmadevadesátiletý Ladislav Nicek.  Informoval o tom předseda I. plaveckého klubu otužilců Tomáš Prokop.

Bourali na stejném místě

V rozmezí tří minut došlo ve čtvrtek 12. května krátce po poledni ke dvěma dopravním nehodám na silnici II. třídy mezi obcemi Zádveřice a Horní Lhota.

Egypt požádal o finanční pomoc Měnový fond

Egypt požádal Mezinárodní měnový fond (MMF) o finanční pomoc. Informovala o tom v pátek agentura Bloomberg.

V jižních Čechách nejvíce zdražila minerálka

Obchodníci v Jihočeském kraji nejvíce zvýšili ceny přírodní minerální vody uhličité, levnější jsou papriky.
18:00 - SANEP: Češi smrt Usámy bin Ládina vítají
17:52 - Pražská burza zakončila týden mírnými zisky
17:40 - Zemřel nejstarší český otužilec Ladislav Nicek
17:20 - Egypt požádal o finanční pomoc Měnový fond
17:00 - Rada NP Šumava vyjádřila podporu Stráskému
12.5 - SANEP: Levice vítězí, vládní strany se dotkly dna
13.5 - VV: Vládu nepodpoříme když v ní bude Kalousek

Beran

Ve vašem oboru vládne velká konkurence a přestože jste jeden pracovní tým, vzájemné vztahy nejsou právě ideální. Využijte své přátelské povahy a schopnosti komunikovat a společným obědem utužte kolektiv. V pohodové atmosféře se bude lépe pracovat.
Je podle vás SAZKA důvěryhodnou loterijní společností?
• Pokud se nestabilizuje 118 a vezme to ruky levice,pomáhej nám Bůh.Chyba 118 je v nekomunikaci,neochotě... Více
• Paní Dvořáková užívá stejnou koncepci jako v padesátých letech. Tato rétorika tady totiž již jednou by... Více
• Politolog by měl konzultovat své názory také s psychologem a dalšími odborníky. Více

NWR 277