sobota 21.04.2012 07:05  |  Svátek: Alexandra

Doporučit stránku

Vaše jméno:
E-mail, na který bude zasláno doporučení:
    Povinné položky jsou označené tučně

Třešť bude stromy a keře kácet i sázet ve velkém

Rada města vybrala firmu Zahradnické úpravy s.r.o. Brno pro realizaci projektu „Revitalizace zeleně na sídlišti v Třešti“.

Sobotníci si připomenou popravy za nacismu

Sobotníci si dnes v Táboře u bývalého popraviště připomenou dobu, kdy se město za nacismu stalo místem poprav.

Moravské kraje vydají průvodce po památkách

Propagační materiál, prezentující církevní památky, poutní místa a poutní cesty na Moravě, vydají společně čtyři moravské kraje.

Praha 6 nabídne k prodeji část bytů

Zastupitelé Prahy 6 dali „zelenou“ k odprodeji některých nájemních bytů, které jsou hlavním městem svěřené do majetku městské části.

Soutěž Boleslavsko hledá talent zahájena

Nadační fond Šance pro děti a ŠKO-ENERGO vyhlásil soutěž pro všechny talentované děti – Boleslavsko hledá talent.
20.4 - Sedm důvodů, proč nepadne vláda. Vyberte si!

Rak

Jaro je v plném proudu a vy máte plné ruce práce. Nenechte se tím zavalit a udělejte si pro sebe a svou rodinu trochu volna. Uspořádejte společný výlet nebo si alespoň zajděte na rodinnou večeři. Uvidíte, že si čas strávený s vašimi blízkými užijete.
Otázka: Vadilo by vám, kdyby ČSSD vládla společně s KSČM?
NWR
19.2