/11 °C

pondělí 03.10.2011 23:30  |  Svátek: Bohumil

Doporučit stránku

Vaše jméno:
E-mail, na který bude zasláno doporučení:
    Povinné položky jsou označené tučně

České dráhy od prosince budou zdražovat jízdné

České dráhy od letošního prosince se změnou jízdního řádu zvýší ceny jízdného, reagují tak na zvýšení DPH od ledna příštího roku.
Univerzita nabízí jazykové zkoušky i poslancům

Katedra Jazyků Univerzity Jana Amose Komenského Praha (UJAK) nabízí studentům řadu nadstandardních možností.
Kdo zachrání TV Barrandov? Kellner nebo Babiš?

Kdo zachrání zadluženou TV Barrandov? Souboj miliardářů Kellnera a Babiše může přinést zajímavou změnu na mediálním poli.
Paroubek opět připustil brzký odchod z ČSSD

Expředseda vlády a sociální demokracie Jiří Paroubek v pondělí na křtu své knihy Plnou parou v politice opět připustil odchod z ČSSD.
Asmussen potvrzen jako kandidát do ECB

Ministři financí EU schválili Jörga Asmussena jako kandidáta, který by měl nahradit odstupujícího Starka ve Výkonné radě Evropské banky.

Rak

Donesou se k vám dobré zprávy týkající se přátel, o kterých jste už dlouho neslyšeli. Nejenže vás velmi potěší, také ve vás probudí touhu opět zkontaktovat staré známé a obnovit dávné přátelství. Budete mít pocit, jako by se všechna léta smazala.
Zaslouží si podle vás ministr Kalousek ocenění "nejlepší ministr financí"?

NWR 131.8
ČEZ 710
Titulní strana  |  Stalo se  |  Domácí  |  Vláda a parlament  |  Byznys  |  Zahraničí  |  Evropská unie  |  Regiony  |  Legislativa  |  Zaměstnání

zvířata domapes doma - zvířata domakočka doma - zvířata domahlodavci doma - zvířata domaptáci doma - zvířata domateraristika doma - zvířata domarybičky doma - zvířata doma