úterý 03.01.2012 14:38  |  Svátek: Radmila
Líp už bylo  Více

Doporučit stránku

Vaše jméno:
E-mail, na který bude zasláno doporučení:
    Povinné položky jsou označené tučně

Za ubytovaného cizince dostanou obce stejně

Výše státního příspěvku obcím za ubytovaného cizince bude letos činit osm korun za den, tedy stejně jako bylo tomu loni.

Ústecká zoo vyhlásila anketu Mládě roku 2011

Na webových stránkách ústecké zoo se rozběhla tradiční anketa, ve které si mohou soutěžící vybrat svého favorita a dát mu svůj hlas.

Mubarak Egyptu vládl jako tyran, říká obžaloba

Egyptský prokurátor Mustafá Sulajmán v úterním přelíčení obvinil Husního Mubaraka, že  za třicet let u moci nastolil tyranskou vládu.

Nad Řeckem se vznáší hrozba odchodu z eurozóny

Pokud se Řecko nedohodne s mezinárodními věřiteli na druhém úvěrovém programu za 130 miliard eur, hrozí mu odchod z eurozóny.

Zápach na Baťově je vyřešen

Zápach z čistírny odpadních vod, který v závěru roku potrápil obyvatele města i ty, kdo do Otrokovic dojíždějí za prací, skončil současně se starým rokem.
14:29 - Hyundai u nás loni vyrobil čtvrt milionu aut
14:14 - Za ubytovaného cizince dostanou obce stejně
13:59 - Mubarak Egyptu vládl jako tyran, říká obžaloba
13:45 - Nad Řeckem se vznáší hrozba odchodu z eurozóny
13:30 - Španělů bez práce je nejvíce od roku 1996
2.1 - Pospíšil: U "Mostecké" Kalousek nechce naši pomoc
2.1 - Nigerijští islamisté dali křesťanům ultimátum
2.1 - Kauza ŘSD: Škody jdou do stovek milionů

Býk

Dnes jste nevyčerpatelným zdrojem energie. Máte plno elánu, proto není od věci ho využít sportem či činnostmi, které vyžadují fyzickou námahu. Budete se pak cítit naprosto skvěle a odpočatí. Regenerace je zaručena, jen musíte využít plný potenciál.
Zdravotní pojištění by mělo být i pro cizince
KOMENTÁŘ: Andrea Cerqueirová
Zdravotní pojištění by mělo být i pro cizince  Více
KOMENTÁŘ: Jiří Pehe
2012  Více
Otázka: Souhlasíte s návrhem, aby pražské letiště na Ruzyni neslo název Václava Havla?
• Nelze dále váhat a je nutné v daňové reformě pokračovat především progresivním zdaněním příjmů. A také... Více
• Generální inspekce, toť nová StB. Má stejné pravomoci jako StB. Mimo toho máme BIS, Polici a MP, takže... Více
• Přesně tak do gymplu kladýho tužkoberky tečou záhadně milióny od Romana a jiných. Tužkoberka je skvěle... Více
NWR