6/-1 °C

sobota 26.11.2011 00:33  |  Svátek: Artur

Doporučit stránku

Vaše jméno:
E-mail, na který bude zasláno doporučení:
    Povinné položky jsou označené tučně

Češi souhlasí s Babišovou kritikou politiků

Většina Čechů souhlasí s kritikou milardáře Andreje Babiše na adresu některých vrcholných politiků, ale za  důvěryhodného jej nepovažují.

Zvítězil rozum: Island území Číně neprodá

Islandská vláda odmítla nabídku čínského realitního magnáta Huang Nubo, který chtěl koupit půdu na severní části ostrova.

Visca: Itálie potřebuje ostré reformy

Krátkodobá opatření na snížení deficitu Itálie nebudou podle šéfa centrální banky Ignazia Visca stačit na vyřešení krize.

Florbalový Pohár: Otrokovice jsou v semifinále

Florbalisté Otrokovic porazili ve čtvrtečním čtvrtfinálovém zápase Poháru České pojišťovny na domácí půdě Brno 5:4 po prodloužení.

Slovensko: Lékaři dostali čas do úterka

Pokud slovenští lékaři nestáhnou do úterka výpovědi, vyhlásí vláda stav nouze a přikáže jim, aby nastoupili do nemocnic.
21:25 - Piráti pustili italskou loď s 21 námořníky
21:00 - Češi souhlasí s Babišovou kritikou politiků
20:40 - Zvítězil rozum: Island území Číně neprodá
20:20 - Visca: Itálie potřebuje ostré reformy
19:59 - Slovensko: Lékaři dostali čas do úterka
25.11 - Češi souhlasí s Babišovou kritikou politiků
25.11 - Politik ODS vlastnil firmu, v níž mizí miliony
25.11 - Byla to připravena akce Schwarzenberga a Nečase

Býk

Otázka: Je podle Vašeho názoru Andrej Babiš důvěryhodnou osobností, která by měla reprezentovat "hnutí proti kroupci"?
Neznám
• Klaus: Češi v Zambii pouze fotili letadlo... Já to detailně, ale opravdu detailně viděl a KGB s tím sk... Více
• Na Islandu mají rozum. To u nás by naší zloději Číně určitě něco prodali, navrhoval bych Karlův most. Více
• to dnešní media:dnešní media šokují třeba tím, že vychvalují pravici (tedy lžou?)Myslel jste to takto? Více