čtvrtek 14.04.2011 13:14  |  Svátek: Vincenc

Doporučit stránku

Vaše jméno:
E-mail, na který bude zasláno doporučení:
    Povinné položky jsou označené tučně

V Chebu dojde ke změnám v městské dopravě

Od 1. července letošního roku dojde k reorganizaci autobusových linek chebské městské hromadné dopravy.

Jednání koalice budou pokračovat, tvrdí Klaus

Schůzka byla úspěšná a byl jsem ujištěn, že všichni ustoupí ze svých požadavků a sníží mediální útoky, sdělil prezident Václav Klaus.

Prodej aut v Evropě poroste více než v Číně

Po období recese poroste prodej automobilů v regionu střední a východní Evropy až do roku 2025 rychleji než v Brazílii, Indii a Číně, ale přesto pomaleji než v Rusku.

V Budějovicích přibyde pět tříd mateřských škol

V Českých Budějovicích přibyde od září pět tříd mateřských škol, počet míst se zvýší o 104.

Jednání Klause s lídry koalice trvalo 45 minut

Pouhou tři čtvrtě hodinu trvala schůzka prezidenta Václava Klause s předsedy tří vládních stran Petrem Nečasem (ODS), Karlem Schwarzenbergem (TOP 09) a Radkem Johnem (VV).
13:00 - V Chebu dojde ke změnám v městské dopravě
12:58 - Jednání koalice budou pokračovat, tvrdí Klaus
12:51 - Prodej aut v Evropě poroste více než v Číně
12:45 - V Budějovicích přibyde pět tříd mateřských škol
Otázka: Jste pro konání předčasných voleb?
• mladá fronta má díky aféře postaráno o materiál na dlouhé týdny,stačí,když každý den otiskne kousek no... Více
• ,MAGICKÁ HRANICE PROLOMENA! Benzin překročil hranici 35 korun. My tohle neregistrujeme i když podraží ... Více
• Nezapomeňte, že (prý) za vším stojí komunisté!!! Více
• K.Kryl: "...Na rohu ulice vrah o morálce káže..." Už jsme skoro tam. Gottwald byl vrah, Klaus je zlodě... Více