1/-12 °C

neděle 30.01.2011 20:44  |  Svátek: Robin

Doporučit stránku

Vaše jméno:
E-mail, na který bude zasláno doporučení:
    Povinné položky jsou označené tučně

Bělorusko propustilo dalšího vůdce opozice

Režim běloruského prezidenta Alexandra Lukašenka v sobotu propustil druhého z pěti zatčených prezidentských kandidátů – Vladimira Nekľajeva.

Bankomaty ČS budou 1. února po půlnoci mimo provoz

Bankomaty, platbomaty a POS terminály (platební terminály u obchodníků) České spořitelny (ČS) budou v úterý 1. února krátce po půlnoci mimo provoz.

Poslanci řeknou, zda si obce budou regulovat hazard

Obce možná získají možnost regulovat hazard na svém území, a dokonce by mohly provozování hazardních her přímo zakázat.

Egyptské nepokoje si vyžádaly už přes 150 mrtvých

Počet obětí egyptských nepokojů v neděli přesáhl číslo 150. Informuje o tom server deníku Die Welt s odvoláním na arabská média.

Důchodová reforma? Buď celá, nebo nic, míní Nečas

Plánovaná důchodová reforma, jejíž základní koncept chce mít kabinet Petra Nečase (ODS) hotový na přelomu února a března, musí být přijata jako balík.
20:20 - Kaderka vyzval šéfa ČSTV Kořána k rezignaci
19:50 - Bělorusko propustilo dalšího vůdce opozice
18:59 - Poslanci řeknou, zda si obce budou regulovat hazard
18:35 - Egyptské nepokoje si vyžádaly už přes 150 mrtvých
Obáváte se, že dojde v České republice ke kolapsu zdravotního systému?
• Už zase Štětina, toho když vidím, slyším, nebo čtu jeho výroky,dělá se mi špatně. To je podrazák, že m... Více
• Jak bojuji proti zlodějům a nespravedlnosti ptáte se pane? Jednoduše, nevolím ji ! Zkuste to příště t... Více
• V Německu jsou sazby spotřební daně 5% a 15%, pak nesmí ale být daň z příjmu degresivní jako u nás. A ... Více
• Všichni kdo jsou ve správních radách v podnicích berou další peníze a to si vzali pouze 5% a učitelům ... Více