neděle 24.07.2011 12:21  |  Svátek: Kristýna
Nabízel se gayům. Teď útočí na Klause  Více

Doporučit stránku

Vaše jméno:
E-mail, na který bude zasláno doporučení:
    Povinné položky jsou označené tučně

Pitr by mohl být ve středu propuštěn z vězení

Odsouzený český podnikatel Tomáš Pitr, který byl zadržen loni 26. července ve Svatém Mořici, by mohl ve středu opustit brány švýcarské věznice.

Vrah studentky z Hulína chce propustit z vazby

Jednadvacetiletý mladík ze Zlína, který čelí obvinění z vraždy devatenáctileté studentky z Hulína, požádal o propuštění z vazby.

Infocentrum v České Lípě uvedlo několik novinek

Pro letošní sezonu uvedlo Městské informační centrum (MIC) v České Lípě řadu novinek. Nově nabízí turistický deník.

Řeky na Frýdlantsku se vrátily k normálu

Řeky a potoky ve Frýdlantském výběžku v noci na neděli dále klesaly, první povodňový stupeň zůstal jen těsně na Nise v Liberci.

Vedra ve Spojených státech lámou rekordy

Vysoké teploty na východním pobřeží Spojených států lámou rekordy. Lidé se chladí v bazénech a klimatizovaných obchodních centrech.
11:50 - Obama bude dál jednat o dluhovém limitu
11:24 - Pitr by mohl být ve středu propuštěn z vězení
10:50 - Řeky na Frýdlantsku se vrátily k normálu
10:08 - Vedra ve Spojených státech lámou rekordy
09:40 - Stiglitz: Dohoda může zastavit dluhovou nákazu
23.7 - Masakr v Oslo spáchal zednář. Něco tady nehraje
23.7 - Bátorův trumf: Má glejt od státu, není extrémista
23.7 - Svědectví: Atentátník zabíjel s ledovým klidem

Ryby

Rodina pro vás dnes bude na prvním místě. Díky časově náročnému zaměstnání a vedlejším povinnostem vám nezbývá mnoho volných chvilek. Dnešní den proto budete věnovat svým nejbližším a společně si vynahradíte čas, o který jste během týdne přišli.
Otázka: Souhlasíte s návrhem VV, aby byl příjem fyzických osob nad 90tis. Kč měsíčně zdaněn ve výši 30%?
• Mašínové byli a jsou VRAZI a nějaký Nečas to nezmění,vrah zůstane vrahem.N ečas se jednou bude zodpoví... Více
• Máte trochu pomatené pojmy, pokud si myslíte, že pokladník s výplatami, nebo četník ve výkonu služby ... Více
• Masinove zabijeli komunisticke zlocince. Nikoliv deti na prazdninovem tabore. Norsky vrahoun byl ze st... Více

NWR 233