pondělí 25.04.2011 10:41  |  Svátek: Marek

Doporučit stránku

Vaše jméno:
E-mail, na který bude zasláno doporučení:
    Povinné položky jsou označené tučně

Tragédií skončil motokros na Domažlicku

Pořadatel motokrosových závodů v Horšovském Týně utrpěl v neděli vážné zranění poté, co přecházel přes trať, kde ho srazil jeden ze soutěžních jezdců.

MF Dnes vyhodila bratra Kateřiny Klasnové

> V dubnu MFD ukončil po 12 letech spolupráci se svým vedoucím IT oddělení Filipem Klasnou, bratrem Kateřiny Klasnové.

Kuvajt pošle libyjským rebelům 180 milionů dolarů

Kuvajt v neděli přislíbil poskytnout libyjským povstalcům pomoc ve výši 180 milionů dolarů (zhruba 2,9 miliardy korun).

Schwarzenberg: Slečnu Kočí často chytá fantas

Exposlankyně věcí veřejných se podle předsedy TOP 09 považuje za středobod české politiky a výmysly si zvedá vlastní  důležitost.

Unikátní výstava obuvi láká v Krumlově stovky lidí

Stovky lidí během prodlouženého víkendu navštívily unikátní výstavu Historie na podpatku v Českém Krumlově.
10:33 - Čínská inflace by v druhé polovině roku měla klesat
10:08 - Tragédií skončil motokros na Domažlicku
09:34 - Kuvajt pošle libyjským rebelům 180 milionů dolarů
24.4 - Kriminalisté čtyři hodiny vyslýchali poslankyni Kristýnu Kočí
Otázka: Uvítali by jste, aby se Vít Bárta vrátil do čela resortu ministerstva dopravy?
• Odpověď na dotaz co by upekly premierovi k velikonocům : Bobošíková:"Panu premiérovi bych neupekla nic... Více
• Jestlipak jste si v zápalu diskuse povšimli,jak potichoučku a nenápadně lezou nahoru ceny potravin?A t... Více
• Že 14tiletá nemůže rozumět politice?Dnes mají zelenou jen zelenáči.Praxe žádná,zkušenost žádná,vše odp... Více
• MF Dnes vyhodila bratra Kateřiny Klasnové... Proč tam lezl, když ví,že: "Mladá fronta dnes - deník ODS!" Více