středa 15.08.2012 14:07  |  Svátek: Hana

Doporučit stránku

Vaše jméno:
E-mail, na který bude zasláno doporučení:
    Povinné položky jsou označené tučně

Startuje festival balonového létání

V Břestku na Uherskohradišťsku začne ve středu pětidenní mezinárodní festival balonového létání nazvaný Lety bez hranic.

Vláda odsouhlasila nový loterijní zákon

Několikrát odložený návrh zákona o provozování sázkových her bude ve středu kabinet Petra Nečase (ODS) odsouhlasil.

Sociolog Říha: ČSSD dělá z lidí hlupáky

Kampaň ČSSD proti církevním restitucím dělá z lidí hlupáky a je dokladem skutečnosti, že z ČSSD se stalo ideově vyprázdněné uskupení.

Vláda: Zakázka za stamiliony u dálničních známek

Až 674 milionů korun bez DPH by měla být hodnota zakázky na distribuci a prodej kupónů určených pro emisi v roce 2014 a následující emise.

Husák: Nerušit regulaci připojení k internetu

Současná snaha Českého telekomunikačního úřadu částečně zrušit regulaci připojení na vysokorychlostní internet se může obrátit proti zákazníkům.
13:44 - Vláda odsouhlasila nový loterijní zákon
13:21 - Vláda: Zakázka za stamiliony u dálničních známek
13:02 - Husák: Nerušit regulaci připojení k internetu

Býk

Máte hlavu plnou starostí? Pokud si od nich potřebujete odpočinout, nezůstávejte v pohodlí vaší vyhřáté postele a raději volno stravte aktivně. Uvidíte, že pokud se zaměstnáte něčím příjemným, rychle přijdete na jiné myšlenky. Odpočívejte aktivně.
Otázka: Myslíte si, že by měl být poslanec David Rath propuštěn z vyšetřovací vazby?
• Jak je možné,že církev dostane o 50 tis. ha. víc,než měla za Masaryka?Jak je možné, že zem. pozemky oc... Více
• Mezi poslanci je známý pojem tzv.Poklad. Je to ten jedinec, který dokáže buď jako ministr nebo jako čl... Více
• Studenti shánějí podpisy pro Dlouhého... Jsou to blbečci, kteří ještě nepochopili význam a dosah "přem... Více
NWR