pátek 24.08.2012 18:09  |  Svátek: Bartoloměj

Doporučit stránku

Vaše jméno:
E-mail, na který bude zasláno doporučení:
    Povinné položky jsou označené tučně

O zvolení do Senátu usiluje 233 kandidátů

O zvolení mezi senátory bude letos soupeřit 233 kandidátů, které registrační úřady připustily k říjnovým volbám.

Česká koruna při páteční seanci posílila

Závěr týdne byl na devizových trzích klidný. Nejúspěšnější měnou se stala koruna, která si připsala zhruba dvě desetiny procenta.

VV zvažují návrat do vedení sněmovny

Strany nenašly dohodu na tom, jak po rezignaci místopředsedkyň Kateřiny Klasnové a Vlasty Parkanové nově obsadit vedení sněmovny.

Šumava zve preventivně - bezpečnostní akci

Akce má upozornit na zvýšenou bezpečnost, kterou musí všichni dbát na území NP Šumava při různých sportovních aktivitách.

ČSSD chce navrhnout nižší daň u benzínu

ČSSD chce znovu předložit návrh zákona o snížení spotřební daně na pohonné hmoty. Vedou ji k tomu vysoké ceny benzinu u čerpacích stanic.
18:00 - SANEP: Mylné informace o vlastnictví bank
17:46 - O zvolení do Senátu usiluje 233 kandidátů
17:35 - Česká koruna při páteční seanci posílila
17:20 - VV zvažují návrat do vedení sněmovny
16:59 - ČSSD chce navrhnout nižší daň u benzínu
23.8 - JUDr. Hulík: Rath může být už v září zpátky ve vazbě
24.8 - SANEP: Mylné informace o vlastnictví bank
23.8 - Rath má nakročeno z vazby. Zachrání ho Janeček?

Beran

Kamarád z vás vymámí určité tajemství. Záhy však budete litovat, že jste jeho žadonění podlehli. Určité věci však nelze vzít zpět. Vezměte si z toho alespoň ponaučení. Možná byste měli přehodnotit, koho nazýváte přítelem. Příště budete opatrnější.
Souhlasíte s chystaným zákonem o zvýšení sazby DPH?
• k občanskému nespokojenci,k elementu-letos polští milionáři si připsali na konta asi 600miliard kč,min... Více
• JA JSEM BYL NA KUBĚ VIDĚL JSEM JAK TO TAM CHODI. AUTA TO JSOU VRAKY KTERA TAM JEZDI. KOLA JSOU PO DRUH... Více
• Doporučuji každému vyjet do Havany. Až uvidíte pověstný havanský slum,kterém žije v děsivých podmínkác... Více
NWR
167.9
VIG
836.8

excellentskola.cz využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno."