středa 15.08.2012 07:33  |  Svátek: Hana

Doporučit stránku

Vaše jméno:
E-mail, na který bude zasláno doporučení:
    Povinné položky jsou označené tučně

Frýdek-Místek: Výstava o slavných architektech

V budově frýdecko-místeckého magistrátu začala putovní výstava „Se slavnými architekty po Moravskoslezském kraji“.

Festival ukáže i folklor Cookových ostrovů

Letos posedmnácté se Karlovy Vary stanou svědkem největších folklorních slavností v regionu.

Véčkaři navrhují mezigenerační solidaritu

Věci veřejné navrhují, aby děti mohly přispívat jedním procentem z pojistného na důchod rodičů.

Vítězné žačky-fotbalistky navštívily Londýn

Žačky z MŠ a ZŠ Mutěnice vybojovaly v červnovém finále fotbalového turnaje Coca-Cola Školský pohár příčku nejvyšší.

Hřebečský tunel je uzavřen

Krajský úřad Pardubického kraje povolil od 14. srpna  úplnou uzavírku Hřebečského tunelu.
07:15 - Véčkaři navrhují mezigenerační solidaritu
07:00 - Vláda projedná nový katastrální zákon
06:50 - Cílek: V příštích letech přijde velká povodeň
06:11 - Radnice chce dát práci nezaměstnaným

Váhy

Dnes vás příjemně zaskočí pozvání na milostnou schůzku. Přestože se vám protějšek nezdá ideální, neváhejte pozvání příjout. Kdo ví, co se skrývá pod povrchem? Není všechno zlato, co se třpytí a platí to i naopak. Naučte se docenit vnitřní krásu.
Otázka: Myslíte si, že by měl být poslanec David Rath propuštěn z vyšetřovací vazby?
• Havlová,Bílá,Jirásková a další už mají možná domluvené,jaké pozemky jim církev levně prodá,tak se nedi... Více
• Drzost TOP09 je neskutečná.80% občanů nesouhlasí se zlodějinou zvanou navrácení majetku,čímž se všichn... Více
• SOUDRUZI NEPIJTE NE HULTE SVAS JDE JENOM SAMA BLBOST SUPER !!!!!!! Více
NWR