pátek 29.07.2011 09:54  |  Svátek: Marta
Co kdyby to byl levičák?
KOMENTÁŘ: Jiří Kouda
Co kdyby to byl levičák?  Více
Změny zákoníku práce zpružní pracovní trh
KOMENTÁŘ: Jaromír Drábek
Změny zákoníku práce zpružní pracovní trh  Více
Oslo: Šílený čin. Šílená mediální zkratka
Oslo: Šílený čin. Šílená mediální zkratka  Více

Doporučit stránku

Vaše jméno:
E-mail, na který bude zasláno doporučení:
    Povinné položky jsou označené tučně

Usměvavý autobus Metal Aliance míří do Benešova

Usměvavý autobus, speciálně upravený kamion ukrývající zubní ordinaci a ordinace lékařů míří do Benešova.

Ornitologové proti kácení v NP Šumava

Česká společnost ornitogická webovou stránku, ze které lze odeslat dopis předsedovi vlády ČR v němž protestuje proti kácení stromů v NP Šumava.

Studenti zmapovali intenzitu cyklistiky i parkování

Studenti z valašskoklobouckého gymnázia vypracovali pro město dva zajímavé projekty týkající se dopravy.

Fotbalisté Jablonce nestačili na Alkmaar

Fotbalisté Jablonce prohráli ve čtvrtečním úvodním utkání 3. předkola Evropské ligy na hřišti nizozemského Alkmaaru 0:2.

Divadelní víkend na hradě Orlík u Humpolce

První hradní divadelní víkend se uskuteční 30. a 31. července na Orlíku u Humpolce. V sobotu bude představení pro dospělé, v neděli pro děti.
09:41 - Ornitologové proti kácení v NP Šumava
09:04 - Na Šumavě se sešlo 200 zastánců kácení
08:55 - Výbuch v ukrajinském dole usmrtil 16 horníků
08:39 - ČS v prvním pololetí vydělala 7,21 miliardy
08:25 - "Mentor" norského střelce útoky odsoudil
28.7 - Oettinger: Na pomoc Řecku pošlete důchodce
28.7 - Piráti zveřejnili odkazy na stahování filmů
28.7 - ČSSD: Neschopná vláda zdražuje dálniční známky

Ryby

Blízké kamarádství s osobou opačného pohlaví bude okolí vnímat jako začátek milostného vztahu. Přestože se vám tento pohled zdá směšný, možná byste se nad tím měli zamyslet. Ostatní vidí, co vy ještě ne. Nejedná se přeci jen o víc než přátelství?
KOMENTÁŘ: Miroslav Ouzký
Označí Německo „své“ euro?  Více
KOMENTÁŘ: Petr Hulínský
Ať nové stíhačky nevybírá ministr obrany!  Více
KOMENTÁŘ: Vít Bárta
Zaostřeno na rozpočet  Více
Souhlasíte s návrhem VV, aby byl příjem fyzických osob nad 90tis. Kč měsíčně zdaněn ve výši 30%?
• .ale jsme patrně donuceni přikrýt bezpečnostně akce bavících se lidí.I to je důkazem,že svět je už dos... Více
• Když jedou a jdou proslulí chuligáni na fotbal doprovází je zásahová jednotka policie.Kde útočí vyšinu... Více
• No a teď k tomu chybějícímu vrtulníku.Vrtulníků máme dostatek,jsou však rozmístněny u různých jednotek... Více

NWR 227.9