/11 °C

úterý 05.07.2011 23:33  |  Svátek: Státní svátek

Doporučit stránku

Vaše jméno:
E-mail, na který bude zasláno doporučení:
    Povinné položky jsou označené tučně

Dalajlama přijel do USA, setká se s politiky

Tibetský duchovní vůdce dalajlama přijel v úterý do Washingtonu. Setká se s lídrem republikánů ve Sněmovně reprezentantů Johnem Boehnerem.

Lagardeová převzala vedení Měnového fondu

Nová výkonná ředitelka Mezinárodního měnového fondu (MMF) Christine Lagardeová se v úterý oficiálně ujala své funkce.

Chalupa schválil dotace za půl miliardy korun

Ministr Tomáš Chalupa podepsal další vlnu žádostí o dotace z programu Zelená úsporám. Tentokrát je to 1875 žádostí ve výši 578 milionů korun.

Jančura podal žalobu proti podivné pokutě

Firma Student Agency podala žalobu ke Krajskému soudu v Brně proti rozhodnutí Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže.

Tristane Banon žaluje Strausse za znásilnění

Francouzská novinářka a spisovatelka Tristane Banonová podala trestní oznámení na bývalého šéfa MMF Dominiqua Strausse-Kahna.
21:44 - Oblíbencem premiéra Nečase je ministr Pospíšil
21:30 - Dalajlama přijel do USA, setká se s politiky
21:00 - Lagardeová převzala vedení Měnového fondu
20:26 - Chalupa schválil dotace za půl miliardy korun
20:00 - Jančura podal žalobu proti podivné pokutě
5.7 - Slováci v Polsku zažalovali Magdu Vášáryovou
5.7 - Jančura podal žalobu proti podivné pokutě
5.7 - Prezident Václav Klaus přijme Petru Kvitovou

Blíženci

I když spolupracovníkům věříte, máte svoji hlavu a tak raději ještě překontrolujete práci, kterou jste svěřili kolegovi. Přestože jsou vaše záměry čistě pro dobro věci, připravte se na to, že kolega se může cítit po právu podceňován. Buďte diplomaté!
Otázka: Jste přesvědčeni o tom, že komerční televize opravdu chtějí platit příspěvek do fondu kinematografie nebo je to jenom trik jak získat pro sebe reklamu z ČT?
Ano, budou přispívat
Ne, je to jenom obchodní trik
• Tak jděte se svou "relitou" raději už spát. Možná že se z toho vyspíte a bude Vám lépe. Navíc si čtená... Více
• Z našeho(i mého)pohledu jsou židi národ jako jiní,ale oni sestále stavějí výše,nad ostatní,stále se př... Více