/1 °C

úterý 15.03.2011 01:31  |  Svátek: Ida

Doporučit stránku

Vaše jméno:
E-mail, na který bude zasláno doporučení:
    Povinné položky jsou označené tučně

Japonská tragédie vyvolává duchy Černobylu

Evropa se snaží snížit závislost na ropě a uhlí, plánuje nové jaderné elektrárny. Zemětřesení v Japonsku však může návrat k jádru ztížit.

V Olomouckém kraji padaly teplotní rekordy

Teplé počasí v pondělí v Olomouckém kraji na několika místech překročilo dosavadní rekordy. Informoval o tom meteorolog Tomáš Ostrožlík.

Dobšík: Učitel by měl mít plat podle počtu žáků

Nejprůhlednější způsob placení učitelů by byl podle počtu žáků ve škole, uvedl šéf školských odborů František Dobšík.

Tanky diktátora Kaddáfího dobyly město Zuára

Vládní tanky s pěchotou v pondělí dobyly město Zuára na severozápadě Libye. Uvedl to v telefonickém rozhovoru obyvatel města Tarík Abdalláh.

Firmy budou hlásit znečištění elektronicky

Elektronickou formou budou podniky hlásit úřadům údaje o znečištění životního prostředí. Novelu o registru znečišťování, podepsal Václav Klaus.
Myslíte si, že je Radek John dobrým a schopným předsedou strany Věci veřejné?

ČEZ 809
ECM 84
ERSTE GROUP BANK 872
Titulní strana | Stalo se | Domácí | Vláda a parlament | Byznys | Zahraničí | Evropská unie | Regiony | Legislativa | Zaměstnání | Video