/6 °C

neděle 24.04.2011 19:27  |  Svátek: Jiří

Doporučit stránku

Vaše jméno:
E-mail, na který bude zasláno doporučení:
    Povinné položky jsou označené tučně

Cena potravin v Iránu vyletěla nahoru o 25 procent

Ceny potravin se v Íránu během jediného roku zvýšily o téměř 25 procent, což je dvojnásobek celkové oficiální míry inflace v Íránu.

MF Dnes vyhodila bratra Kateřiny Klasnové

> V dubnu MFD ukončil po 12 letech spolupráci se svým vedoucím IT oddělení Filipem Klasnou, bratrem Kateřiny Klasnové.

ODS zahájila tažení proti Věcem Veřejným na Praze 1

ODS, která je v opozici na radnici Prahy 1, navrhne na úterním zasedání zastupitelstva Prahy 1 odvolání místostarostky VV Jany Pařízkové.

24. dubna 1938 vyhlásili sudeťáci Karlovarský program

Snahy sudetských Němců o připojení k Německu vyvrcholily 24. dubna roku 1938, kdy Sudetoněmecká strana na svém sjezdu v Varech přijala osmibodový program.

Američané šetří, ekologické výrobky je přestaly zajímat

Američané ztrácejí zájem o dražší ekologické výrobky pro domácnost. Informoval o tom o víkendu deník The New York Times.
19:16 - Z Karlových Varů se dá nově letět přímo do Kyjeva
19:01 - Cena potravin v Iránu vyletěla nahoru o 25 procent
18:20 - ODS zahájila tažení proti Věcem Veřejným na Praze 1
18:00 - 24. dubna 1938 vyhlásili sudeťáci Karlovarský program
24.4 - Kriminalisté čtyři hodiny vyslýchali poslankyni Kristýnu Kočí
Uvítali by jste, aby se Vít Bárta vrátil do čela resortu ministerstva dopravy?
• Proč vyhodili z práce Filipa Klasnu? To je sprostý. Vždyť nic neudělal? Nebo chtěl odejít sám? Více
• Pardon, ale domnívám se, že zde byla pouze konstatována skutečnost. Narážky v tomto případě nemá normá... Více
• slečna kočí je nevyspělá-nedospělá osoba,já nechápu proč do senátu je věkový limit min.40 let a do par... Více
• Moje čtrnáctiletá neteř - vaše neteř má vzhledem k věku a nelze jí to mít za zlé, asi stejný přehled j... Více