/7 °C

úterý 31.08.2010 17:10  |  Svátek: Pavlína
Strana 1 z 3   Stránky: 1 2 3

Schwarzenberg. Hrobař české diplomacie?

28.srpen 2010
Ministr zahraničí Karel Schwarzenberg se i přes svůj kmetovský věk pustil s vervou do práce na svěřeném resortu. Autor článku si ale nemyslí, že to je dobře.

Kdy přijedou tanky evropské pomoci?

22.srpen 2010
Naštěstí jsem nezažil ony pochmurné srpnové okamžiky osmašedesátého roku. "Bratrská" výpomoc se ale může kdykoli opakovat.

Centrum varování? Vondrova hračka

14.srpen 2010
Češi nebudou mít radar. Hodný pan Vondra jim ale zařídil centrum včasného varování. Není to žádné terno, ale přece se k Američanům neotočíme zády...
Celá zpráva

Tragický omyl druhého odboje?

7.srpen 2010
Jozef Gabčík a Jan Kubiš jsou vrazi. Zákeřně přepadli nic netušícího říšského protektora, který ani neměl v ruce zbraň. Kvůli jejich klukovskému kousku zahynuly tisíce Čechů.

Lepší tmář než úchyl

31.červenec 2010
Českou veřejnost rozdělil spor o příručku sexuální výchovy, kterou se ministerstvo školství pokouší do hlav dětí vtlouci zase o trošku více levicově liberální prostopášnosti.
Celá zpráva

Milan Paumer se prostřílel do nebe

24.červenec 2010
Člověk se příliš často nesetkává s opravdovým hrdinou. Proto jsem vděčný za to, že jsem měl hned několikrát množnost osobně poznat statečného vlastence Milana Paumera.
Celá zpráva

Rozpaky z Nečasovy vlády ostrých hochů

20.červenec 2010
Nepatřím k těm, kteří se naivně radují z nové české vlády. Neradoval jsem se příliš z výsledků voleb a neraduji se ani ze složení nového Nečasova kabinetu.
Celá zpráva

Žádná žena ve vládě. No a...?

7.červenec 2010
Jen co bylo ohlášeno obsazení ministerských křesel a vyšlo najevo, že si je mezi sebe rozdělí jen pánové, potrefení houseři z feministických organizací už kejhali.

Až na Vondru dobrý

26.červen 2010
Nečasovo nové vedení skýtá naději, že by se ODS mohla vrátit do pravicových pozic. Pokud tedy návrat ke kořenům nebude sabotovat "americký agent" Alexandr ´Saša´ Vondra.

Křehké koaliční kompromisy

18.červen 2010
Konfekční kostýmek kryje krásy koaliční kolegyně, kariéristky Kristýny Kočí. Kalousek kope končetinou knížete, kdysi kancléře: "Karle, koukej".
Strana 1 z 3 Stránky: 1 2 3
17:03 - Greenpeace u Grónska obsadila těžební plošinu
16:54 - EU se chce s Čínou spolupráci v boji s podvody
16:37 - Spotřebitelská důvěra v USA nečekaně vzrostla
16:34 - Kandidát Svobodných bude rozdávat žárovky
16:15 - Index Dow Jones spadl pod psychologickou hranicí
31.8 - Nový nástroj k měření příjmů domácností
31.8 - Bobošíková podpořila DOST: Nejsme žádní fašisté
30.8 - ČSSD: Vondrovi nedůvěřují příslušníci armády
Otázka: Domníváte se, že stokorunový "povodňový" poplatek pro všechny, je v pořádku?
• Kandidát Svobodných bude rozdávat žárovky: Kdo tomu trochu rozumí, ví, že nové zářivky mnohem víc zase... Více
• Petruška Šustrová – 30 let od podpisu Gdaňských dohod - proč se ptáte Šustrové? To nemáte někoho lepšího? Více
• Řecko od středy zpřísňuje zákaz kouření - bruselské politbyro má k půjčce podmínky: zákaz kouření, zák... Více
• No, jsem v klidu, socani a komouši vdy spíše žvanili, než něco dělali. Koneckonců 40 let nesvobody mlu... Více