excellentskola.cz | www.klinikazdravi.cz | www.best4man.cz | www.sanep.cz | www.epravo.cz
Pozítří
22/9 °C

Zítra
22/8 °C

Dnes
/8 °C

   čtvrtek 23.09.2010 05:02  |  Svátek: Berta
Zaregistrujte se | Kontakty | RSS | Rozšířené vyhledávání
Byznys

Velikost textu:

Česká spořitelna otevřela 4 nové pobočky

O čtyři nové pobočky rozšířila v letošním prvním pololetí svou obchodní síť Česká spořitelna. K lepší a kvalitnější obsluze klientů přispívá také modernizace stávajících poboček. 
15.červenec 2010 - 07:05
Česká spořitelna letos modernizovala 27 poboček a dalších šest jich přemístila do atraktivnějších prostor. Do konce tohoto roku má Česká spořitelna v plánu otevřít dalších zhruba šest nových poboček, cca 12 jich přesunout do kvalitnějších prostor a kolem 30 poboček zmodernizovat.

„Dobře fungující pobočková síť je důležitá pro mnoho našich klientů, proto věnujeme rozšiřování a modernizaci našich obchodních míst velkou pozornost. Snažíme se také zlepšovat obsluhu, a proto jsme v tomto roce otevřeli další tři pobočky s víkendovým provozem, kterých celkově máme již dvacet,“ uvedl Tomáš Vaníček, ředitel úseku pobočková síť Region západ ČS.

„Potřeby našich klientů se mění, a proto modernizujeme pobočky tak, abychom splnili jejich očekávání. Například díky nápadu jednoho našeho klienta, který nemá dobrý sluch, jsme vybavili 26 našich největších poboček indukční smyčkou a hodláme v obdobných projektech pokračovat,“ uvedl Aleš Sloupenský, ředitel úseku pobočková síť Region východ ČS. „Indukční smyčka je pomůcka, která pomáhá sluchově postiženým klientům zlepšit komunikaci s bankovním poradcem,“ dodal Aleš Sloupenský.

Česká spořitelna nově otevřela pobočky v Brně Řečkovicích, Praze 6 a také dvě pobočky s víkendovým provozem v OC Varyáda v Karlových Varech a v OC Tesco Uherské Hradiště. Pobočka v Praze 5 Lukách pak zahájí víkendový provoz od září 2010. Klientům je k dispozici také pobočka s prodlouženou otevírací dobou v Praze 1 Na Příkopě. Modernizací prošly pobočky ve všech krajích, ve velkých i malých městech.

Všechny nově otevřené, přemístěné i zmodernizované pobočky jsou vybaveny novými merchandisingovými prvky jako jsou např. stěna s logem ČS, paravany mezi jednotlivými poradenskými pracovišti, produktové nástěnky či nový typ nástěnné knihovny na letáky, velkoplošná fototapeta v čekací zóně pobočky, květinová výzdoba oddělující čekací zónu od poradenské části pobočky, příjemné barvy stěn, nasvětlené produktové plakáty ve výlohách a další.

Od počátku roku již Česká spořitelna nainstalovala osm nových vkladových bankomatů (Brno Vaňkovka, Praha 6 Dejvická, OC Olympia Teplice-Srbice, Brno Kounicova, Opava, Karlovy Vary, České Budějovice a MAKRO Praha Stodůlky). V tuto chvíli tedy svým klientům poskytuje již 14 vkladových bankomatů a tento počet by se měl do konce roku ještě zvýšit cca o šest vkladových bankomatů převážně v krajských městech. V únoru 2010 Česká spořitelna rovněž nainstalovala 11 nových transakčních terminálů. V Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Liberci a Kolíně je tedy klientům nyní k dispozici celkem již 12 transakčních terminálů.

Asi 80 zejména nových a zrekonstruovaných poboček vybavila Česká spořitelna novou technologií, tzv. IP telefonie. Díky této technologii jsou příchozí telefonní hovory klientů do pobočky automaticky přesměrovány (z důvodu obsazenosti linek nebo nedostupnosti volajících, např. mimo otevírací dobu pobočky) a obslouženy v Klientském centru Finanční skupiny České spořitelny v Prostějově.

(rp,foto:arch.)


Související zprávy:

  • České spořitelně meziročně klesl zisk o 6,8%

Tisk stránky  Doporučit stránku

Dohoda na omezení podpory stavebního spoření

Kabinet se shodl ve středu na snížení podpory stavebního spoření o polovinu, řekl premiér Petr Nečas (ODS).
Více

Protesty proti kácení stromů v Modřanech

V pražských Modřanech, kousek od tamní pošty a polikliniky, došlo nedávno ke kácení stromů a řezání keřů v hodnotě takřka dvou milionů korun.
Více

Metro D by mohlo jezdit až do středních Čech

Trasa chystaného metra D by nemusela končit na jihu Prahy, projektanti uvažují o tom, že koleje povedou i do středních Čech.
Více

Basescu vyzval k zastavení repatriace Romů

Rumunský prezident Traian Basescu osobně apeloval na francouzského prezidenta Nicolase Sarkozyho, aby zastavil deportace Romů.
Více

Šumavské obce odmítají obří elektrárnu na biomasu

Bouřlivý průběh mělo jednání v Dlouhé Vsi, kde chce podnikatel Zdeněk Javorský vybudovat dva bloky elektrárny na spalování biomasy.
Více
Nejnovější
21:54 - Dohoda na omezení podpory stavebního spoření
21:05 - Protesty proti kácení stromů v Modřanech
20:46 - Metro D by mohlo jezdit až do středních Čech
20:30 - Basescu vyzval k zastavení repatriace Romů
20:08 - Šumavské obce odmítají obří elektrárnu na biomasu
Nejčtenější
22.9 - SANEP: Obyvatele Prahy trápí bezdomovci a narkomani
22.9 - Vláda ponižuje občany, podpořila Bobošíková odbory
KOMENTÁŘ: Zdeněk Koudelka
Platy soudců  Více
Anketa 
Odstraní podle vás nově otevřený úsek dálnice dopravní zácpy v Praze?
Ano
transparent.gif transparent.gif
32%
Ne
transparent.gif transparent.gif
60%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
8%
• P.Sobotka označil vpád demonstrantů do areálu MV jako kriminální čin. Sobotko, Sobotko, to by jste cht... Více
• Místopředsedkyně sněmovny Kateřina Klasnová ukázala, že je ve sněmovně skutečným nováčkem. Hodinu po p... Více
• Demonstrace dala najevo nesouhlas s nekompetentními kroky vlády ČR a s pohrdáním lidmi, o jejichž sta... Více
• Kde bere Klaus drzost se vysmívat obyčejným lidem?.On nechápe, že za to, kde je, vděčí neoliberální ma... Více
Kurzy a akcie
Měna:
1 $ USD 18.38  Kč
1 € EUR 24.62  Kč
1 £ GBP 28.78  Kč
1 CHF CHF 18.62  Kč
100 руб RUB 59.11  Kč
Akcie:AAA 55.7
CETV 1806.5
ČEZ 1185.5
ECM 1563.5
ERSTE BANK 1489.5
Titulní strana | Stalo se | Domácí | Vláda a parlament | Byznys | Zahraničí | Evropská unie | Regiony | Legislativa | Zaměstnání | Video | Speciály

© 2008-2022 excellentskola.cz, PLAY NET a.s. - Všechna práva vyhrazena.
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu je zakázáno.