6/-1 °C

2/-3 °C

úterý 16.03.2010 07:56  |  Svátek: Elena|Herbert
KOMENTÁŘ: Irena Ryšánková
Alkoholické nálepky a jiné příběhy  Více
Jak se Dušek stal nacistou ...  Více
  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků
Zde vepište svůj příspěvek:

Zde opište kód:
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.

• kde bere jistotu pan premier a vyrvava jak na pastve cose stalo v osade *** byli *** obyvatele zviditelnit a nove *** uz muzes zacit *** zeme neni demogr. nato jsme nezvonily klicemi.
• No jestli ti jmenovaní pánové na ministerstsvu a kde všude je pan Dušek jmenoval , jsou skutečné gayové, nechť se nečeretí a nestydí se za to. Pokud nejsou a uráží je to nařčení, tak jsou sami homofobní a svádí to na Duška. Je to u nás ***
• Opencard - nejlevnější karta v Praze? Miliardový vtip!!! To už si z nás pánové z magistrátu neutahují, to z nás dělají pitomce. Prosím odstupte, a zaplaťte to. A nebo z toho raději opravte ty díry na ulicích. Karel
• Je jasný, že slibům politiků o vymýcení korupce nikdo nevěří. to by se museli všichni vymýtit, tedy sami sebe. To by byl jedinej způsob, jak toho docílit. Ale pak by stejně přišli další.
• Dušek se nestal nacistou, protože nacistou už dávno je.
• Nevíte proč vždy, když vidím Langra se mi vybaví slovo kašpárek? A když vidím Topolánka nebo Kalouska se mi zvedá žaludek?
• Langer je nepovedeným z vejce (kule) Topolánka
• Langr v pořadu Primy projevil proti Pecinovi oufalství nejvyššího stupně. Celá ODS je zoufalá a proto organizuje provokační akce a hrubě napadá lidi, kterým nesahá např. Langr ani pod kotníky. Úbohy Langře jděte k čertům.
• pane redaktore pracujete dobře!!! budete pochválen.
• ještě tam chybí jmeno *** prokurátor!!!!!!!
• Proč jste z článku o vysílání Tv24 Vymazali jmeno s. B Sobotka a *** já jsem předpokládal že cenzůra byla *** jiných článcích jmena Grebeníčka a mnoho dalších vyčkrtnuta nebyla!!!!!!!
• Viděl jsem na Tv 24 vysílání ze sjezdu sosdem a při pohledu a projevu *** se mi vybavil projev s. *** při procesu ,Milady Horákové podoba věrohodná jako před 60 lety.
• Glosař Sušický nevybočuje z řady degenerovaných mafiánů. Proč jeho primitivní žásty pořád necháváte na této stránce.
• Grebeníček usiluje o to, aby se domy, jako je bývalá věznice v UH využila užitečněji. Pokud tam bude Muzeum, doporučoval bych aby v jednom poschodí bylo Muzeum mučení, jaké dnes používají USA ve svých věznicích. Mučení přivedli k absolutní dokonalosti.
• ODS už nepomůže nic. Topolánek se chová jako diverzant a špion *** jak rozložil vlastní mafii tomu nasvědčuje. Topolánku jen tak dál.
• Žáluda by si měl podat ruce ještě s Dalíkem a Bémem. Nic proti jejich sexuální orientaci nemám, ale cítí se ohrožení, a tak drží při sobě jako každá menšína. Někdy možná o něco blížeji, než *** ***
• Rath by měl okamžitě rezignovat a někdo by měl udělat audit na středočeským krajským uřadě. Je ta korupce snad nejvyšší v celé ČR. Jako pravičách však kárám i jedinou modrou baštu Prahu - tady to nění o moc lepší, viď, Béme?
• Proč kritizujete Věci veřejné či nové strany? Jako kdyby tady měl být monopol ODS a ČSSD! To abychom pak neskončili jako za bolševika, to už tu bylo. Národ bez názoru!
• VV další banda se hrne ke korytu.
• Kdy konečne zavládne u nás slušné chování a pravičáci se přestanou choval jako ***
• Souhlasím, ODS je za zenitem. TOP 09 či Věci veřejné tu modrou partu totálně zničí.
• Promiňte prosím,ale proč tady pořád něco vykládáte o modré mafii a o tom, že kolem sebe kope Topolánek? ODS dnes už vůbec nikoho z pravicových voličů nezajímá a nikdo se jí nezastává. Tak se uklidněte, vy jste někde pět let pozadu.
• Tak jsem sledovat na ČT24 slet socanů v Teplicích a řeknu vám, že mě šel mráz po zádech. Vidět tu bandu zlodějů, podvodníků a gaunerů pohromadě je šílené. To přece není možné,aby ti zločinci vládli v naší zemi. Snad lidi nejsou tak ***
07:25 - Vyšetřování nezákonného rozdělování eurodotací
07:00 - Lidé si mohou najít svého farmáře i na webu
06:58 - Pokračuje boj o zdravotnické poplatky a důchody
06:50 - Jihomoravský kraj se poprvé představí v Cannes
22:55 - Cena ropy klesla pod 80 dolarů za barel
15.3 - Mladí ukáží Paroubkovi na Staromáku prostředník
15.3 - Věci veřejné mají na Hradecku osm procent
15.3 - Gayové napadli petici Šojdrové, tlačí na Kocába
KOMENTÁŘ: Zdenka Ulmannová
Otázka: Necháte se přesvědčit volební kampaní politických stran?
• Dušek se nestal nacistou, protože nacistou už dávno je. Více

Titulní strana | Stalo se | Domácí | Vláda a parlament | Byznys | Zahraničí | Evropská unie | Regiony | Legislativa | Zaměstnání | Video