-9/-17 °C

-11/-17 °C

-11/-15 °C

čtvrtek 02.02.2012 02:26  |  Svátek: Nela
  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků
Zde vepište svůj příspěvek:

Zde opište kód:
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.

• 6.níže.Oprava základních jazykových chyb není špinění, ale upozornění. Nutné,pokud někdo na svém omylu dále trvá,Nejsem ani zhrzený intelektuál,ale ani volič české levice,neboť ta těch chyb a nejen pravopisných dělá více než Vy.Náš jazyk je třeba bránit!!
• Nečas ministra Trautenberga navíc označil za líného člověka, který nic nedělá, nehájí zájmy Česka a je "spíš ministrem v zahraničí než ministrem zahraničí".A proč jej bral do vlády. Za co bere plat z kapes daňových poplatníků. Kdo jej chrání? USA?
• Dnes proti Nečasově proamerické vládě demonstrovali studenti v Brně a bylo jich více než demonstrujících v Moskvě. Kolaborantské protiruské plátky ovšem nenapíší o mohutných demonstracích v USA proti kapitalismu.
• V plátku ODS Heute píší o demonstracích proti Purinovi. Že všechen český národ, mimo ODS spíla a žádá Nečase o demisi, to už tento profláknutý plátek nepíše. Proti Putinovi protestují ti, kteří nebyli zvoleni a to je pár USA placených provokatérů!!!
• Havel se zasloužil o ten neskutečný bordel v ČR, a sloužil USA a Německu.
• Jinak si myslím že jste typický osloidní volič levice, případně zhrzený "intelektuál" a to protože místo aby jste se zamyslel nad jiným názorem jiného člověka, okamžitě jste se zamyslel co po dotyčném kydnout, místo debaty ho zkusit pošpinit
• 9. pode: neztrapňujte se dál. Správně je opravdu mě.... Ale i kdyby, hovorově jsem to napsal ok. Nečekal jsem, že mě tu bude nějaký ... buzerovat kvůli jedné nepřesnosti. Pokud jste si Vy vychovateli nevšiml, tu se řeší něco jiného
• Až vypadne Drábek z MPSV, a věřme, že potáhne, tak ať si sebou vezme taky alespoň Davida Kafku. To je taky pořádnej vykuk.
• Volím KSČM.Jejich poslanci jsou jediní, kteří nehlasovali pro nesmyslný zákon o Havlovi, pokrytci, autorovi stupidních divadelních her,humanitárním bombardérovi a omlouvači suděťákům.Nevolil jsem je, ale teď jim dám hlas.
• Proč kult osobnosti pro Havla. Co udělal tak veledůležitého on sám, co ti druzí, ti nic? Je to horší jak s Fučíkem.Jsem zásadně proti. Nedělejte šaškárny, trapní jste dost. Pan Fenič ať nechá přejmenovat školu v Dolní nebo Horní Šebestové a svoje studio.
• Bandy lumpů a darmožroutů v komorách a ministerstvech kradou kde mohou obrovské peníze, to je to co máme bránit?Ne, ne klidně jsem pro Brusel ať se na naše zloděje podívá. Proč bych měl být proti. Žádnou nár.hrdost necítím a je mi na blití
• Mně vůbec nevadí, kdo nás v Bruselu bude kontrolovat. Já jsem si nic nenakradl, nerestituoval, nepřehazuje či neodkloňuji peníze a je mi úplně fuk, kdo bude kontrolovat naše prezidenty nebo Bobošíkové, kteří pláčou nad ztrátou suverenity. Jaká suverenita?
• vyborně soudruzi rektoři a tak zvani učitele narodu vychvavate naše proti našemu zřizeni a ženete děti do ulic parchanti zhuleni ato študuji z našich dani
• Topolánek se v komentáři pro středeční Právo postavil za bývalého poslance Petra Wolfa odsouzeného minulý týden k vězení za podvod. Vida potrefená husa kejhá. Až se prošetří,jak on korumpoval Melčáka půjde bručet i s Wolfem a možná i Zemanem !...
• 9. pode: neztrapňujte se dál. Správně je opravdu město pl. města. Ale potom vždy: taková městA Jedná se pl. rodu středního. Tak místo kecání do politiky raději znovu český jazyk!!!
• Zákon o Havlovi:Zasloužil se o svobodu též pro zločince,které amnestoval,o svobodu a demokraciii pro zloděje,rozkrádače a korupčníky a svobodu pod mostem pro bezdomovce a chudé, jejichž dětem,bohatí mohou nadávat SOCEK.Nastartoval rozdělení státu.
• Kdepak STB, tužkoberku platila a platí KGB, takže víc na východ soudruhu:)))
• cocote placenej cigošama a stb,
• Klaus: Schwarzenbergův výrok neprominu. Škodí ČR... Nejvíc nám a celé zemi škodí zloděj v roli prezidenta! Pane Klausi, jste ostudou tohoto národa!
• Paradoxem je, že kdyby voliči levice a sami socani(jako ve straně) tak nenáviděli Klause a podpořili jeho návrh na většinový volební systém, ČSSD by dvakrát neztroskotala při pokusu sestavit vládu a už by dvakrát po volbách hned vládla. K smíchu
• Nebyli náhodou věznice v 50-tých letech plné Krejčířů,Dalíků,exekutorů,spek​​ulujících právníků a pod ? -->> Podle Vás určitě. Závist je mocná zbraň, Paroubek na tom dvakrát vyhrál volby, i když vládu nakonec nesestavil.
• Ano, budu se "snžit". Jinak přeji Hezký den všem dobrým lidem
• Nebyli náhodou věznice v 50-tých letech plné Krejčířů,Dalíků,exekutorů,spek​ulujících právníků a pod ?
21:54 - Desítky mrtvých po bitce na fotbalu v Egyptě
21:40 - Banky zpřísní pravidla pro poskytování úvěrů
21:31 - Nečas: Odmítnutí fiskální unie není nic fatálního
21:22 - Romney poráží soupeře v hlasech i dolarech
21:07 - Fitch: Itálie by se měla zaměřit na růst
1.2 - SBB: Vzepřeme se Schwarzenbergům, cizákům
1.2 - Miliony za plzeňskou Škodu šly do Karibiku

Střelec

Máte ostré lokty a své myšlenky se nebojíte dávat velmi hlasitě najevo. Proto vás dnes ostatní budou vnímat jako buřiče. Nese to s sebou ale i jistá rizika. Některé lidi pobouříte, jiní vám dají za pravdu. Každopádně se připravte na následky obojího.
Otázka: Myslíte si, že je správné že Česká republika půjčila peníze Mezinárodnímu měnovému fondu?
NWR
18.2