/13 °C

čtvrtek 30.06.2011 04:02  |  Svátek: Šárka
KOMENTÁŘ: Karel Hvížďala
Vláda asi padne, ale nebude to dobré řešení  Více
Tři druhy lži
KOMENTÁŘ: Bohuslav Sobotka
Tři druhy lži  Více
Čekání na mediální Godoty a digitální spasení
KOMENTÁŘ: Irena Ryšánková
Čekání na mediální Godoty a digitální spasení  Více
  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků
Zde vepište svůj příspěvek:

Zde opište kód:
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.

• Škoda,že dnešní starší lidé,kteří mají před důchodem a ty slavné reformy se jich přece jen tolik nedotknou varují a mladí,kterých se to především týká se jim smějí a osočují je.Miláčkové,zestárnete,nabude​te zkušeností,ale už bude pozdě.
• 3 x hurá! Důchodová reforma byla vládou schválena. Blahopřeji všem, kteří volili ODS, TOP09 a VV. Ať žijí (ale ze svého)! Mají co chtěli. A ti, kteří je nevolili, ať hezky po Krylovsku "ryjou držkou hlínu".
• Vondra představí armádním velitelům Bílou knihu. No spíš by se ta kniha mněla jmenovat černá ,cíl likvidace čeké armády se pomalu ale jistě stává skutečtností. Stát bez armády je vydán na milost Bruselské holotě.Vondra , to je VLASTIZRADA !!!
• Koaliční dodatek: Véčkaři chtějí posty náměstků a křesla ve správních radách. A pak že nejde o KORYTA!!! Ale nazve se to odpovědnolst ke vznešeným reformám. Ty volby by měly být už zítra, než budeme zase chudší!!!
• Kulínský prý prodal svůj životní příběh do Hollywoodu. Nakonec bude hrdinou a do konce života finančně zabezpečený. To potvrzuje realitu naší současnosti, že s poctivou prací dojde člověk leda do pr..le.
• Kdyby Petr Fejk dělal ombudsmana v Bambini di Praga, tak pedofil Kulínský nemusel jít za katr a sbor nemusel končit. Vzhledem k toumu, že to v třídách vře, Fejk by mohl dělat ombudsmana v odborech (hájit práva stávkokazů).
• Pana Bartoše nemusejí pronásledovat nějací židozednářští spiklenci, pan Bartoš se úspěšně odrovnává sám. Jen ať zase brzy předpoví nové datum třetí světové války.
• Pane, počkejte ještě na toho 11.9. Třeba se pak smát nebudete. Nebo raději ať se nic nestane, i když vy z toho budete mít škodolibou radost.. Když vám to ale dělá dobře, tak si poslušte..
• To je jasné, že pánové Bartoš a Solis mlčí. Voni si totiž tajné služby přečetly Bartošův "geniální" článek a tak se vyděsily, že je přešla chuť... :-)))))))
• Taktika škrtů vládě nevychází. Rozpočet je zlý jak loni. A viděl už někdy někdo, že by chemikovi Kalouskovi vyšel jeho rozpočet, nebo jeho předpovědní bludy????
• Reformy podpoříme,i kdybychom ve vládě nebyli,hlásí poslanci VV. Ha,ha! Někdo tady předpověděl,že VV ve jménu vznešených reforem (pro udržení vlastních koryt a oddálení mimořádných voleb,které by je vygumovaly) popřou všechny svoje výhrůžky. A JE TADY!
• Velká bublina splaskla, naštěstí se nic nestalo. Pánové Bartoš a Solis mlčí a doufejme, že budou mlčet co nejdéle
• Dobrá zpráva velkouzenář dostal 10 let natvrdo,začalo se blýskat na lepší časy?Jen mne zajímá jak splatí KB podvodně vylákaných 1.5 miliardy.Je zřejně chudý jak kostelní myš a 190-ti letá babička se topí v penězích.......??
• Ostuda s tankem je ubohost hodná padlého ducha našeho národa. Kdyby nebylo západní zrady nebyl by v Praze Hitler a potom Stalin. Takže cože se to slaví?
• Věřit v pravdu a lásku, to je nějaká vada charakteru nebo co ??? Martin
• Pravdu a lásku je třeba podporovat a je-li tžeba, hájit se zbraní v ruce, jinak zlo vždy zvítězí! Je to stejné jako v přírodě. Užitečná rostlina nevyroste sama, ale bodlák a pleval nikdo nepěstuje a jak roste! Totéž ve společnosti. Viz. naše republika...
• Svým útokem na babyboxy opět dokázaly zednářské zrůdy co jsou zač ! A pak neveřte "spikleneckým teoriím"
• Všichni chtějí vaše dobro-nedejte si ho vzít.
• Věřit v pravdu a lásku, to je nějaká vada charakteru nebo co ??? Honza
• [odkaz]
• Pravda a láska by měla vítězit nad lží a nenávistí.Chybou je že v našem Šibalistánu se stalo téměř nadávkou.Přispěl k tomu i sám autor svými idealistickými vizemi světa a bláboly které vypouštěl na běžícím pásu.
• Jde o to, že od té doby co tady zvítězila Havlova pravda a láska,tak je tu toho zla moc, dokonce až příliš. A s tím se bude muset - v zájmu dobra - něco pořádného (výprask) udělat. O to jde!!
• Nechápu, že všichni chtějí dobro a nokdo nechce zlo! Oba směry jsou propojená nádoba. Je-li více dobra, potom přibyde zlo a naopak. Tak o co jde?

Střelec

KOMENTÁŘ: Benjamin Kuras
Feminismus zachrání planetu  Více
Teroristický útok v Berlíně už zítra?
Teroristický útok v Berlíně už zítra?  Více
Co dál po třetí pražské defenestraci?
KOMENTÁŘ: Ivan David
Co dál po třetí pražské defenestraci?  Více
Měl by podle vašeho názoru Petr Fejk (bývalý Ombudsman Českých drah) vzdát svého miliónového odstupného?

NWR 236
ČEZ 854
ECM 36
Titulní strana  |  Stalo se  |  Domácí  |  Vláda a parlament  |  Byznys  |  Zahraničí  |  Evropská unie  |  Regiony  |  Legislativa  |  Zaměstnání  |  Video