středa 29.02.2012 08:03  |  Svátek: Horymír
KOMENTÁŘ: Petr Mach
Evropská unie nás stojí ročně asi 200 miliard  Více
KOMENTÁŘ: Dagmar Navrátilová
Pane ministře, což takhle žít za běžný plat?  Více
Nečasově vládě se veřejné rozpočty rozpadají
KOMENTÁŘ: Bohuslav Sobotka
Nečasově vládě se veřejné rozpočty rozpadají  Více
  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků
Zde vepište svůj příspěvek:

Zde opište kód:
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.

• Volte KSČM!!!!!!!!
• Kdyz uz nekdo udela z male morske vily (Rusalky) prostitutku, tak to uz se nedivim nicemu. Jestlize svet postrada mravnost, riti se do zahuby zaslouzene. Takova zrudnost, jako przneni klasiky kvuli vlastni pochybne popularite, by mela byt trestna.
• cogorka se ozvala co nam..a deset fakanu a state plat protože ma staryho za roštem dobrounoc p...o
• Ne, ty ubožáku! Jsem matka samoživitelka, která má dost těch zlodějin a sraček. Ty jsi jen ubohý vulgární hlupák.
• pro stb třeti podemnou jsi normalni č....k ktery štvaš obyčejny lidi do ulic k...e. studenti byli ovladani i vsametove revluci STB tveho typu nejsi nahodou vyoralek učitel marx h....o studenti zhuleny a alkoholici 85vš každy ***** ma vejšku
• VV - nesouhlasíme...... kolikrát jsme to už slyšeli?
• Vydrž Prťka vydrž,všechno bude.............
• To jste všichni hrdinové, u klávesnic! Ale abyste zvedli prdele a vyrazili do ulic ukázat jim, že nejste ovce. Kecy, kecy, kecy!
• nagooglujte si : "SPIKNUTÍ PROTIM LIDSTVU A CIRKVI". Uvidíte jaké nám židozednáři připravují peklo na zemi.
• Pohřebné v pr...i,rodičovský příspěvek v p..i,valorizace důchodů v ř..ti.Tak bábo s dětkem běžte do pr...e
• Tedy jako důchodce mě strašně štve,že si moji osobu bere jako štít pro pochybný handl takové pr..e, jako Babák. Vždyť až urvou další funkci / koryto/,tak důchodce odhodí jako svoje předvolební protikorupční sliby!
• Článek pod Kubiceho fotografii mě utvrzuje a tom,že naše rádo-by pravice silně hnědne,LIDÉ BDĚTE!!!!
• Babák: Odmítáme zmražení důchodů! BUBUBUBU!!!!HUDRYHUDRYHUDRY!!! Že vás to ještě baví.Zkorumpované pakáži jakou jsou VV už stejně nikdo neuvěří.Myslíte akorát na to jak vydržet u koryt co nejdéle a nějací důchodci jsou vám tak akorát u pr...e!
• 2.níže: Nedivte se. Ono totiž zdaleka není tak zle,jak se to snaží líčit nějaká media,odboráři a komunisti.Kdyby bylo skutečně zle,tak se lidi ohradí.Ale protože se máme stále dobře a dokonce nejlépe,jak jsme se kdy měli(citace V.Klause) tak bude klídek.
• V Afghanustanu se podařilo "humanitárním demokratům"(Iluminátům),že tam zahynuly spousty lidí ,a že tam muslimové ppod. zlikvidovali všechny křesťanské církve. Inu zmar a hnus imperialismus.
• Dnes dopoledne si pan glosátor Zdeněk Velíšek na ČRo2 stěžoval,jak"nám"to nejde v tom Afghanistanu.Zapoměl však popsat ty"západní HODNOTY",za které tam hnali vojáky.Doplňme si:Je to satanská touha po světovládě chorobných mozků. Za to bude jen Boží trest
• UZ TOHO MAME DOST PRYC S KALOUSKEM PRYC S TOUTO VLADOU, zkouseji co vsechno vydrzime, vsechno je rozkradene,zadna zlodejna neni objasnena,nikdo neni potrestany a tem kteri 40 let makali zmrazi 9000kc duchodu FUJ HANBA VAM
• Řekl bych, že my Češi už jsme ovce, necháme si všechno líbit...Jediná naděje je, že proběhne nějaká celoevropská nebo celosvětová změna k lepšímu a my se s tím svezeme. Udělat sami něco, na to nejsou lidi, čas ani peníze, že ano..
• 1.dole Pane, nejdříve laskavě vystřízlivěte a pak tu něco pište, nebo si vemteo pořádné brýle, když na ta písmenka nevidíte..
• pokud bychom se meli zamerit na ruzna sdruzeni tak misto particky bezvyznamnyhc pionyru stoji za povsimnuti omladina kterou na malem ceskem pisecku produkuje kellnerova skola, v celosvetovem pak ruzne think tanky neoliberalu a podobnych produktu kapitalu
• Zaměřit na činnost sdružení,s nimiž spolupracuje KSČM a to zejména občanským sdružením Komunistický svaz mládeže,Svaz mladých komunistů Československa,Klub českého pohraničí.Štětina: Ko nejde s námi,jde proti nám. A toho se bojím!!
07:55 - Interpol uspořádal zátah na Anonymous
07:35 - Maloobchodníci využívají zdroje účinněji
07:27 - Stanovisko kraje k vyhlášení konkurzů
07:15 - Senát projedná petici proti Nečasově vládě
07:00 - Vláda o Kalouskově loterijním zákonu
28.2 - Babák: Odmítáme zmražení důchodů!
28.2 - Drábek: Zmrazení důchodů odmítám !
28.2 - ŠOK: Z Rusalky udělali Britové prostitutku

Lev

Šoty zadarmo i za peníze
KOMENTÁŘ: Irena Ryšánková
Šoty zadarmo i za peníze  Více
Duchař Havel a Češi v zajetí okultismu
Duchař Havel a Češi v zajetí okultismu  Více
KOMENTÁŘ: Jiří Kouda
Kulhavá demokracie před pádem  Více
Otázka: Domníváte se, že by měl ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil rezignovat?
• Volte KSČM!!!!!!!! Více
• to je tu zase žumpa....je vidět že už to tady našli novinkáři a jiná hloupá pakáž Více
NWR
156.4