10/-1 °C

Politik, třídní nepřítel
Politik, třídní nepřítel  Více
KOMENTÁŘ: Pavel Bělobrádek
Novela zákonu o lobbingu je krok vpřed  Více
  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků
Zde vepište svůj příspěvek:

Zde opište kód:
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.

• Strana TOP 09 chce pomoci studujícím matkám.... Tak dobře jsem se už dlouho nezasmála :)))))))) Opravdu skvělej vtip.
• Tak Popelko, Popelko... Co myslíš, zase na tebe přijdou tvoje oblíbené depréééze? Nějak se ty desetitisíce lidé nešly...mrzuté co? Ono se přece jenom ukazuje, že o takové bestie jako jasou komunisti, nacisti a fašisti lid zájem nemají. A je to dobře.
• Klemente kde jsi ,
• Diktát mezinárodních měnových institucí.Kalousek v rozhovoru se Sobotkou straší,že nám hned po spolupráci komunistů s ČSSD klesnou ratingy a budeme platit dražší úroky.To je domluva a mezinárodní diktát horší,(méně viditelný),než Varšavská smlouva!?!?!
• Je to jen pokračování "žumpy",do které nás naši hamižníci dostali.A to platí beze zbytku pro všechny podvodníky s titulu i bez něj,politiky, prezidenta,nepoctivce z úřadů a soudů všeho druhu ... Dobré myšlenky idealistů de zvrhly.
• Není co řešit.Táhněte od koryt,to je pro občana jediné smysluplné řešení.Dočíst se takové ptákoviny,že kdyby Škárka "seděl", že mu půjdou i nadále prachy ze sněmovny je výsměch všem slušným lidem této země.
• Oba poslanci Bárta i Škárka mají zřejmě hroší kůži.Bárta splakal nad věrolomností spolu straníků.Soudný občan této straně nemůže nic věřit.Nakonec se stejně prosadí vše co je pro občana nepřijatelné.Ohánět se,že ostatní strany jsou stejné je nepřijatelné.
• Poslouchám Vítka Bártu v OVM a je mi na blití. ZTRÁTA SLUŠNOSTI, MORÁLKY, SEBEREFLEXE, ktrá není V TAKOVÉM ROZSAHU možná v žádné civilizované Evropské zemi úzce souvisí s NEJATEISTIČTĚJŠÍ ZEMÍ EVROPY, jejíž prezident mimo jiné krade.
• Všimli jste si jak Němcová a ostatní ODS pění, že by měl Bárta držet slovo a džentlmenskou dohodu a odejít,když to prohlásil.Ten jim musí ležet v žaludku a už by ho viděli rádi úplně jinde,aby mohli nerušeně krást a lhát.Já bych radší viděl je jinde...
• Lidé jsou u nás nepoučitelní. Jak jsi zase poznal, že KDU-ČSL je schopná strana?
• A.B.Bartoš:Na Islandu to pochopili. Šli až ke kořenu problému. Vyřídili si to s mezinárodními bankami, setřásli ze sebe to otroctví dluhu. Měli bychom to udělat také tak----SOUHLAS s článkem a ještě MMF je lichva v pozlátku.
• KDU-ČSL je schopná strana od doby,co ji opustil slizoun Kalousek
• Strana Věci veřejné - lidé, kteří ji volili by se teď měli stydět. Fuj. Vladislav Tanáč, Písek
• Na komunisty se nám to plive proto, že už z podstaty jsou to podržtaškové a zmrdi bonzáčtí. To je prostě podstata komunisnu. A až zas na sjezdu polezete nějakým pohlavárům do prd..., nezapomeňte přeleštit Grebeníčkovi boty, třeba dostanete i Bony.
• Obvykle A.B.Bartoše kritizuji,ale za poslední článek ho chválím a souhlasím s ním. Navrhuji zrušit politické strany a volební systém změnit. Republiku rozdělit na cca 100 obvodů. a volit jako do Senátu. Parlament změnit na jednokomorový.Petr Novák
• Citát pro politiky:RR-„Jakpak by asi dopadlo Deset přikázání, kdyby je musel Mojžíš nechat schvalovat v parlamentu.“
• Kalousku,snižte si všichni platy,vvlastně VY,byste měli makat zadarmo,bando parazitů-Ekonomové kritizují zvýšení daní, stát by měl prý sám šetřit
• Gazdík: Zůstane-li Bárta, vládní koalice může skončit--------------------Bár​to,zůstaň!
• Máme PRÁVNÍ SUPERSTÁT::::::Bárta neokradl státní kasu a je odsouzen,a ti,co veřejně-tajně rozkrádají naše daně jsou svatí!!!
• USA snižuje výdaje na zdravotnictví,a zvyšuje výdaje na zbrojení,zapomněli jste dodat.
• Kalousek v současné době nepije, ale aby se z toho nezbláznil, bere antidepresiva. Proto ta agresivita a pak zase omluva apod. Tragédii ovšem je, že tento alkoholik rozhoduje o osudech milionů lidí.
• Topol se ozval. TO je pravá tvář pomodlenejch Feťáků z TOP 09 a nenežranejch šmejdů z ODS i ČSSD.Komouše již dávno odstavili na vedlejší kolej .Škoda- po nich bylo co rozkrádat stát neměl dluhy, ale to byli podle pomodlené zrůdy špatní hospodáři.
• Za tenhle kapitalistický FAŠISMUZ mohou všichni politici co se cpou v poslanecké kantýně a pobírají všemožné výhody co si sprostě uzákonili. Benešovi dekrety, byly již dávno prolomeny pro VLASTIZRÁDCE H A V L A
18:05 - Ústí: Koalici ČSSD, KSČM a TOP09 popírají
18:01 - Dnes naposledy ve Sportce o sto milionů
17:30 - Bojovníci Talibanu útočí v centru Kábulu
17:23 - Zelení: Nemařte práci odborníků z Drop Inu
14.4 - Topolánek vyzval k boji proti Nečasovým ústupkům

Lev

Dnes opět dokážete, jak perfektními pracovníky umíte být. Po období útlumu, kdy jste se věnovali spíše jiným sférám života, se opět naplno opřete do svých pracovních povinností a všem okolo ukážete, že prostě nemáte žádnou konkurenci. Jen tak dál.
Vláda musí ještě splnit zadání lobbistů
KOMENTÁŘ: Jiří Paroubek
Vláda musí ještě splnit zadání lobbistů  Více
Toč se káčo,toč!
KOMENTÁŘ: Lubomír Zaorálek
Toč se káčo,toč!  Více
Kýble špíny, na které máme zapomenout?
KOMENTÁŘ: Lubomír Zaorálek
Kýble špíny, na které máme zapomenout?  Více
Otázka: Měli by poslanci Vít Bárta a Jaroslav Škárka složit poslanecké mandáty?
• Klemente kde jsi , Více
NWR