pondělí 02.04.2012 07:24  |  Svátek: Erika
Archivy za letních bouří
KOMENTÁŘ: Irena Ryšánková
Archivy za letních bouří  Více
Proč mi nevadí anticena Bludný balvan
Proč mi nevadí anticena Bludný balvan  Více
  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků
Zde vepište svůj příspěvek:

Zde opište kód:
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.

• 2 zpět: A.B.Blábol má pravdu! ...Je totiž 1.dubna a to máme Apríl. Ostatně A.B.Blábol má Apríla celý rok :)))
• Fišer nás oslovil , abychom napsali na jeho profil , co nás štve , že prý pomůže . Tak mě tedy mimořádně štve , že taková holota , jako je on , má tu odvahu kandidovat na post prezidenta - a tudíž zastupovat i mě.
• A.V.Bartoš - má pravdu, hoch.Sice se dá s ním v řadě věcí, které popsal polemizovat.Naopak mě zaráží,že vědec astronom pan Grygar,věří v Boha,zřejmě proto,že stejně jako většina smrtelníků je vyděšen nekonečností vesmíru.
• Jakýkoliv i ten nejpotřebnější zákon proti podvodům,okrádání,korupci atd.smete koalice okamžitě se stolu.Naposled proti přetáčení tachometrů.Místo aby ho vylepšili a schválili,prohlásí,že je nekoncepční.
• Naše (vlastně u nás vycházející,cizinci vlastněná)media ale i naše veřejnoprávní media nám dávají jen takové informce, které se hodí JIM. Mají strach,aby při příštích demonstracích u nás nedošlo nakonec k obratu??
• Odpůrci kapitalismu se ve Frankfurtu střetli s policií.FRANKFURT - Nejméně 465 lidí bylo zatčeno při násilnostech, které vypukly během protestního pochodu proti kapitalismu ve Frankfurtu nad Mohanem. Zveřejní to také PZ ??
• To za Gorbačova byla větší glasnosť než dnes u nás.Když zatknou 10 výtržníků,tak se naše media mohou p..t,že tam bude revoluce.Že včera byla ve Frankfurtu v SRN velká protikapitalistická demonstrace,kde zatkli přes 400 lidí sdělují nám opatrně teprve teď.
• Pánové vaše příspěvky jsou opodstatnělé,neklábosme u piva, ale pojdte řešit s davem do ulic jinak to nemá cenu pak můžeme něco změnit či řešit.Hau. Leon
• O tom, komu leze moderátor v Otázkách Václava svatoHavlovce do zádele, by se dalo diskutovat, já mám názor jiný než Vy. Ovšem že je naprosto neschopný, někdy až nehorázně natvrdlý, souhlasím, ale vůbec se to nevymyká stylu práce celé ČT1
• Decimus Iunius Iuvenalis : Láska k penězům roste, jak přibývá samotných peněz.
• Maurois, André : Lakomství a chlípnost jsou příliš silné vášně, než aby je rozum mohl ovládat.
• Karel Čapek : Demokracie slušné lidi omezuje a neslušným dává možnost svobodně projevit svoji neurvalost.
• Tolik ideologické tuposti a zavírání očí před reálným stavem věcí ze strany Přesčase mne upřímně vyděsilo (během pouhých 10 min.sledování). A to bez přehánění. Takovéhle kopyto ve vládě je skutečným neštěstím pro národ.
• Přátelé vzhledem k tomu že je dnes 1.duben,zaujal mne věrohodný rozhovor s panem premiérem na ČT1. Jako aprílový žert to bylo dobrý.
• USA: Režim prezidenta Asada nedrží slovo. To asi proto, že včera byla ve zprávách na ČT 24 publikována informace,že Syrie vyhlásila,že se jí podařilo porazit opozici. Tak potřebují USA důvod pro pokračování konfliktu a dodávání zbraní!!!
• "Nečas: Lang je mimořádně kvalitní ředitel BIS." " Klaus: Dobeš je nejlepší ministr školství,jakého jsme kdy měli." Dost nápadná shoda hodnocení. Nebudou i následky podobné????
• To byl dnes v kanále nějáký průvan, nebo co, žes vylezl tak brzo.Nic dobrého tě nečeká, tak zase zalez a dej pokoj.---To hovoříte z vlastní zkušenosti?
• Klaus a privatizace: To tu měl jako superman křižovat republiku a zavírat bez soudu? Soudy i policie jsou ještě dodnes obsazeny starými estébáky a strukturami, mimochodem díky zastání sv.Havla. Rozebrali to tu bývalé kádry a jejich synci, těm poděkujte
• A všimli jste si teda, že se Klaus nevyjadřuje ani k SocDen a komoušům,a jenom okrajově k Zemanovi? Ale to je jedno. tady ho už dělnická třída chtěla soudit i za to, že je prej ješita, ikdyž po tom může být každému putna.
• Pěkně se o tom píše na Britských listech (blisty.cz) - Klaus II. Je to smutné, ale on nikdy chyby nepřizná a tím dává měřítko pro chování jiných. Uvidíme, co na něho pan Bárta má - všimli jste si, že už Klaus Bártu a VV nenapadá??? Smutná pravda.
• Vždyť s panem Bémem byli jedna ruka, tak proto má strach z odposlechů a kritizuje je. Prostě ryba smrdí o hlavy a to říká vše. Dokud se nezačne řešit spravedlivě zlodějiny všech, tady i způsobené Klausem jeko premiérem, korupce nezmizí..
07:15 - Vloni nejvíce ušetřila ODS, nejhůře si vedla KSČM
07:06 - Plzeň: Obchodnímu centru hrozí uzavření
07:00 - Pálení čarodějnic pod taktovkou magistrátu
07:00 - Drážní úřad: Zdražení poplatků za koleje neplatí
06:45 - Komorous bude ředitelem ochranné služby
1.4 - SANEP: Odchod Josefa Dobeše je správný krok
1.4 - Jan Fischer rozjel kampaň na facebooku

Střelec

Přestože se neradi seznamujete s lidmi, překonejte se a rozhoďte sítě. I když to zní sobecky, nikdy nevíte, kdy toho budete moci využít. Někdy se hodí mít dobré kontakty. Kromě toho vás to donutí se otevřít světu. Pomůže vám to najít si nové přátele.
Vláda si referendem dělá z občanů legraci
KOMENTÁŘ: Jeroným Tejc
Vláda si referendem dělá z občanů legraci  Více
KOMENTÁŘ: Jiří Štětina
Souhlas obou rodičů s léčbou dětí je chyba  Více
Vláda opět zvyšuje dotace bohatým
KOMENTÁŘ: Petr Mach
Vláda opět zvyšuje dotace bohatým  Více
Otázka: Měl by se bývalý primátor Prahy a současný poslanec za ODS Pavel Bém vzdát svého mandátu?
• 2 zpět: A.B.Blábol má pravdu! ...Je totiž 1.dubna a to máme Apríl. Ostatně A.B.Blábol má Apríla celý r... Více
NWR
132.5