7/-1 °C

/3 °C

neděle 01.05.2011 19:24  |  Svátek: Svátek práce
Plaťte víc. Zdravotnictví pro chudé a bohaté
KOMENTÁŘ: David Rath
Plaťte víc. Zdravotnictví pro chudé a bohaté  Více
  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků
Zde vepište svůj příspěvek:

Zde opište kód:
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.

• vzkaz pro soudruha ohledne pana vandase nebejt jeho strany aspon opaleni nwčeho boji nebo nejsi jedn znich ja jsem byl okraden trikrat ot teto sebranky
• NATO se zařazuje po boku USA mezi nějvětší agresory na světě.
• John Bok natvrdo: "Komunisté musí prostě vychcípat". Boku, Boku, váš slovník je celkem znám a nepřekvapuje.Tak schválně, kdo chcípne dřív?? Základní komunistická myšlenka, nebo vy i se svými ne zcela zdravými názory. Smůla, že se toho nedožijete , že hmm?
• Nechápu, proč se pan Bartoš tady musí stále předvádět a pod falešnou identitou "čtenáře" chválit. Neměl by spíš pomýšlet na návštěvu nějakého kvalitního psychiatra? To, co předvedl okolo Jana Pavla II., to už je moc.
• ČSSD: Zatněte neonacistům a neofašistům tipec Toto sdělení přeložím do češtiny -Marxista vzkazuje ,zlikvidujeme všechny zamněstnané a samostatně myslící + ty co mají rádi kritické myšlení.
• KOmpletne souhlasim vseobecne s nazory novinare Bartoše, takovi lide by meli byt na vedoucich postavenich ve vlade, jedine pak by byla zarucena plna svoboda a konec podvodum jakozto i invazi mensinovych narodnosti ktere budeme jednoho dne muset poslouchat
• Bijte nacisty a komunisty ve dne i v noci! A Vandase specielně třikrát denně !
• Rozprášit násilím bohoslužbu si za totality "Veřejná Bezpečnost" nedovolila. Dnešní policie v Česku s tím nemá problém :( Kde to žijeme??? Kam až chceme dojít???
• Kalousek: "Vláda by se měla za ostudu omluvit" Myslím, že to je úplně zbytečné. Arogance pana ministra je zárukou, že si z nás jen dělá zádel. Sliboval snížení st. dluhu-roste. Sliboval nezvyšování daní-zvýšil. Sliboval respektování ústavy-nerespektuje...
• už je načase aby vypraskali ust. soudce jeto sam komanč ta cervena kravka eliška a ožral. pavel ostuda naroda
• Na prvomájové oslavy se chystají radikálové Radikál a extrémista ? Hmm to je ten který pracuje a je heterosexuál evropského původu ? Přeji všem účasrníkům jarní taškařice hezkou zábavu a na Cejlu bacha na topinky. Shalom
• V Libyi jsou i vnoučata součástí velení. Ten Cameron je snad větší chytrák než Carla del Ponte, nebo zlá Madla z USA
• Prosím redakci, aby pokud možno zablokovala IP adresu tomu individuu, která po každém příspěvku nehanícím A.Bartoše napíše "jasně Adámku". Napíše to i teď po mém a ještě řekne jaký je ten Adam filuta.
• Kalousek se snad ani omlouvat nemusí. Není to "dinosaurus" a v této vládě mimo rozpočtu a podávaných "reformních " návrhů nic nekradl. Co bylo,nebo nebylo dříve, je už určitě promlčeno. Tak co po něm (přebarveném černopr..níkovi)ti VV sakra chtějí?
• Jak to vlastne bude s temi biometrickymi udaji. Nepise se jak a do kdy a kde se budou uchovavat. To bude mit kazdy k nim pristup? A nebo se v Cechach na to nesmis ptat!!
• Nezačnem se stydět a přemýšlet-a také s tím něco dělat-že se pletem do věcí po kterých nám nic není,že jsme také agresoři v Libyi?Patřit mezi anglosaskou vražednou smečku -co na na to naši kydalové o svobodě a humanitě,ještě se nestydí vylézt na ulici?
• Až budete zase v TV 2 poslouchat ty "Vzpomínky, jak to bylo před 30ti lety",tak si vzpomeňte,jak vypadaly krámy a zboží v seriálu "žena za pultem" natočeném v.r.1977 (jako charta..)Řekněte to i mladé generaci, která je zblblá to současnou lživou propag
• Úder v Libyi: Kaddáfímu ZABILI SYNA A TŘI VNOUČATA! To je ochrana civilistů podle NATO. Zabíjet nevinné malé děti.
• Paní Ryšánková, víte že máte 100%-ní pravdu?
• Bobošíkovou neupálíte, pane ministře, ta Vám ještě zatopí!
• Konečně jsem prozřel a osvícen duchem svatým mohu radostně zvolat-pan Bartoš je nevzdělaný pitomec.
• Tak ten byl opravdu dobrej. /ten předchozí vtip/. Vám nestačí ta spousta bývalých komunistů v současné vládě? Mě ano. Navíc často mají tu výhodu, že jen otočí kabát a jdou zas v čele lidu!!!
• Možné poreformní složení hlavních politických sil v ČR. Parlamentní levice:1.KSČ 2.KSČM. Parlamentní střed: 3.Věci veřejné. Parlamentní pravice:4.Suverenita 5.ČSSD. Pět relevantních politických stran na naši zemi stačí.
19:03 - Británie vypověděla libyjského velvyslance
18:22 - První máj ve světě: Oslavy i demonstrace
17:59 - Poláci oslavují blahořečení Jana Pavla II.
17:12 - Příznivci DSSS se vrátili na začátek pochodu
Dotace ke stavebnímu spoření je třeba zrušit
KOMENTÁŘ: Petr Mach
Dotace ke stavebnímu spoření je třeba zrušit  Více
Pokus obejít Ústavu nevyšel
KOMENTÁŘ: Bohuslav Sobotka
Pokus obejít Ústavu nevyšel  Více
Myslíte si, že se Jan Kubice osvědčí ve funkci ministra vnitra?
• NATO se zařazuje po boku USA mezi nějvětší agresory na světě. Více

AAA 26
ČEZ 936
ECM 44