pondělí 16.07.2012 06:01  |  Svátek: Luboš

Výhody registrace

Registrací Vašeho e-mailu získáte možnost být informováni o změnách, akcích a jiných událostech, aniž by jste museli denně kontrolovat obsah této prezentace.

Požadované údaje

K registraci je nutné uvést Váš e-mail a souhlasit s podmínkami registrace. Poté Vám bude doručen e-mail, ve kterém potvrdíte Vaši registraci.

Zrušení registrace

Vaši registraci je možné kdykoli zrušit. Stačí zadat Váš e-mail a kliknout na tlačítko Zrušit registraci. Poté Vám bude doručen e-mail, ve kterém potvrdíte zrušení Vaší registrace. Od té chvíle Vám bude Váš e-mail odstraněn z naší databáze.

Registrace / Zrušení registrace
Váš e-mail:
Regiony:
Souhlasím se zasíláním nabídkových emailů z https://excellentskola.cz/, v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. O některých službách informační společnosti. Velikost jednotlivých e-mailový zpráv nepřekročí 100 kB a pokud bude zprava ve formátu HTML budou grafické prvky uloženy na našem serveru a nebudou zahrnuty do těla e-mailu. Každý e-mail bude obsahovat krátký návod k odhlášení odběru podobných e-mailů.

Tour de Kids vyvrcholila na "Václaváku"

V sobotu 14. července se na Václavském náměstí uskutečnil závěrečný závod letošní dětské cyklistické Tour de Kids.

Samohlásku v názvu ulice mění v Sadské

V Sadské Rada města schválila změnu v názvu jedné místní ulice. Změna se přitom týká pouze délky samohlásky.

Hračky ze sbírky Aleny Pleslové jsou v Jičíně

Prázdninová výstava Hračky aneb Ze století do století hrajeme si jako děti probíhá až do konce září v Zámecké galerii v Jičíně.

Staré oblečení neskončí jen tak na skládce

Dva oranžové kontejnery na staré oblečení nyní najdou lidé v Břeclavi. Město se připojilo k projektu Diakonie Broumov a umístilo ve městě.

Kníže začal vydírat Nečase. TOP 09 se potápí

Situace je vážná, Český stát se  dostal do vážné krize. Už to není o Bártově půjčce či úplatku, o capuccinu slečny Kočí, ani o Babákově vyražených zubech.
15.7 - Policisté se veřejně postavili za svého šéfa

Váhy

Jste rozenými baviči a neobejde se bez vás jediný večírek. I dnes si vyrazte do společnosti a nechte si zvednou sebevědomí vší pozorností, jež se vám dostane. Pamatujte však také na to, že se nic nemá přehánět. Nepřekračujte tuto virtuální hranici.
Myslíte si, že měl premiér Petr Nečas odvolat Miroslava Kalouska poté, co ministr financí volal vyšetřovateli v kauze CASA?
• tak jak, zde jsou tečky a v článku je to verbis expresis i pro mládež, to je přípustné? Více
• Jakou diskuzi jakou převýchovu, vy byste chtěl někoho vychovávat. Oč je třeba p. Bartoš lepší než M. N... Více
• Petici podepisují občané ENTREM - je tam hodně podnikatelů,OSVČ i živnostníků a studentů Více
NWR