Pozítří
21/7 °C

Zítra
19/8 °C

Dnes
21/12 °C

   pátek 10.08.2012 22:52  |  Svátek: Vavřinec
Mobilní verze | Zaregistrujte se | Kontakty | RSS | Rozšířené vyhledávání
Jižní Čechy  Jižní Morava  Karlovarsko  Královéhradecko  Liberecko  Severní Morava  Olomoucko  Pardubicko  Plzeňsko  Praha  Střední Čechy  Ústecko  Vysočina  Zlínsko 
Jak to vidím já

Vratislav Mynář

předseda SPOZ

Se zájmem jsem čekal na reakci sociální demokracie na naši tiskovou konferenci, na které ohlásil vystoupení ze strany dlouholetý člen a úspěšný senátor ČSSD Vladimír Dryml.

ČSSD nepřekvapila


Jejich taktika - směšným zlehčováním komentovat odliv vlastních členů – se samozřejmě dala očekávat. Neboť přiznat si otevřeně, že opravdu „je něco shnilého v království Dánském“, v tomto případě ve vedení sociální demokracie, by bylo střelbou do vlastních řad. Či přiznáním toho, že to asi nedělají nejlépe, a že se sociální demokracie štěpí.

Je jasné, že si většina z nich oddechla, když senátor Dryml opustil jejich řady. Nikomu nemůže být příjemné, když je vlastním členem dlouhodobě upozorňován na to, že dělá chyby, že dělá z tradiční, levicové strany stranu plnou klientelismu a kamarádíčků, stranu plnou korupce, ke které sám předseda nabádá své hejtmany.

A jediné co je zajímá, je se udržet za každou cenu v čele. Mají velké štěstí, že vládnoucí koalice dělá jednu chybu za druhou, jinak by při slabých výsledcích své práce byli dávno vypískáni.

Jenže senátoři Dryml a Rippelová nejsou jediní, kteří opouštějí potápějící se loď plnou korupčních děr. Přidávají se i bývalí voliči ČSSD a straníci, kterým není jedno, kam to tito skleníkoví kluci vedou. Jsou to řadoví členové v Karlových Varech, na Ostravsku, Pardubicku, Plzeňsku a vlastně téměř ve všech krajích.

Že děláme naši práci dobře dokazuje i to, že to nejsou jenom lidé z ČSSD, ale také starostové ze STAN, či dokonce lidé z ODS.

Je vidět, že slušnost, bez potřeby loupit, jejímž představitelem je celoživotně Miloš Zeman, se pozitivně přenáší na ostatní, kteří již nemůžou dál nečinně přihlížet tomu, jak velké strany jenom „káží vodu, ale pijí víno“.

Vratislav Mynář


Profil autora  Všechny články autora

Znechucení politikou přesáhlo únosnou mez

Vratislav Mynář 

17.červenec 2012
Minulý týden jsem měl tu čest spolu s Milošem Zemanem zúčastnit se oslav příchodu věrosvěstů Cyrila a Metoděje a následné bohoslužby na Velehradě.

Je vás víc a víc

Vratislav Mynář 

25.červen 2012
Děkuji všem, kteří podporují kandidaturu Miloše Zemana na prezidenta. Děkuji především desítkám tisíc občanů, kteří připojují své podpisy pod petici prezidentské kandidatury našeho čestného předsedy.

Politici se bez Janoušků neobejdou

Vratislav Mynář 

3.duben 2012
Případ Romana Janouška ukázal současný reálný stav české politiky. Do ní totiž vstupují nevyzrálí, neprověření lidé, kteří za sebou musí mít své Janoušky, jinak by snad ani nevěděli, co mají dělat. ...
Nejnovější
Nejčtenější
10.8 - Preference oficiálních prezidentských kandidátů
Horoskopy

Štír

24.10. - 22.11.
Jestli něco nesnášíte, tak jsou to zlé pomluvy a drby. Když se tedy dnes o podobných klepech dozvíte, učiníte jim ráznou přítrž. Rozezlení bude o to větší, že se terčem zlých jazyků stane někdo z vašeho blízkého okolí. Neváhejte, buďte nekompromisní.
Ostatní horoskopy
Myslíte si, že by měl být poslanec David Rath propuštěn z vyšetřovací vazby?
Ano
transparent.gif transparent.gif
42%
Ne
transparent.gif transparent.gif
23%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
18%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
17%
• Drahý Fery smekám před tebou! Takových hrdinů jako jsi ty má Česká republika málo. Ty obyčejný člověče... Více
• Ano my,obyčejní lidé z fabrik,kteří podpořili mladé studenty.Kdybych věděl,že komouši sou proti těm dn... Více
• vy jste udělali revoluci v roce 1989? Kdo vy? Více
Kurzy a akcie
Měna:
1 $ USD 20.41  Kč
1 € EUR 25.10  Kč
1 £ GBP 32.02  Kč
1 CHF CHF 20.90  Kč
100 руб RUB 64.16  Kč
Akcie:
NWR
96.5
AAA
18.3
CETV
105.5
ČEZ
724.5
ECM
25.5
ERSTE GROUP BANK
380.5
FORTUNA
94.3
KITD
64.2
KOMERČNÍ BANKA
3700
NWR
272
ORCO
51.2
PEGAS NONWOVENS
445.7
PHILIP MORRIS ČR
11250
TELEFÓNICA C.R.
399.9
UNIPETROL
170
VIG
836.2
Titulní strana  |  Stalo se  |  Domácí  |  Vláda a parlament  |  Byznys  |  Zahraničí  |  Evropská unie  |  Regiony  |  Legislativa  |  Sport  |  Koktejl

© 2008-2022 excellentskola.cz, PLAY NET a.s. - Všechna práva vyhrazena.
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu je zakázáno.
Server hosting zajišťuje VSHosting s.r.o.