pátek 10.08.2012 22:08  |  Svátek: Vavřinec
Zahraničí
James E. Williams, US Army

Loď USA zachránila iránské námořníky

Loď vojenského námořnictva USA provedlo záchrannou akci deseti iránských námořníků v Ománském zálivu.
9.srpen 2012 - 21:20
Americký torpédoborec zachránil posádku hořícího iránského člunu. Informovala o tom agentura AP.Během dvou let jde už o sedmý případ kdy vojenské námořnictvo USA přišlo do bezprostředního kontaktu s námořníky znepřáteleného Iránu.

Mluvčí americké flotily Greg Raelson informoval, že posádka plavidla USS James E. Williams poskytla námořníkům z tradičního dřevěného člunu zdravotnickou pomoc a následně je předala na letadlovou loď USS Enterprise.

(aj,ap,foto:arch.)

Dvořáková: ODS nezáleží na svém kandidátovi

>

Nedisciplinovanost při podpoře svých kandidátů na Hrad vysvětluje politoložka vnitřními problémy stran.

SANEP: TOP 09 se nadále propadá

Podle výsledků srpnového průzkumu volebních preferencí společnosti SANEP se na vedoucí pozici ČSSD (22,3%) dotahují komunisté.

Inspekce bude šetřit výroky Lessyho

Ministr vnitra Jan Kubice podal podnět inspekci bezpečnostních sborů kvůli výrokům policejního prezidenta Petra Lessyho.

Volby podle BLESKU ve spolupráci se SANEP

Zajímavé bude sledovat odhady agentur, které se zabývají průzkumem veřejného mínění, během voleb do krajských zastupitelstev.

V Brně protestovali exzaměstnanci Bauhausu

Asi 70 bývalých zaměstnanců Bauhausu v Brně protestovali proti pomalému a laxnímu postupu soudu. Akce se obešla bez problémů.
10.8 - Preference oficiálních prezidentských kandidátů

Lev

Budete mít možnost přejít do nového zaměstnání. Jak se však rozhodnete? Nenechte se do ničeho tlačit ani rodinou, ani sami sebou. Možná se od vás bude určité rozhodnutí očekávat, tím se však v žádném případě nenechte ovlivnit. Buďte jen sami sebou.
Otázka: Myslíte si, že by měl být poslanec David Rath propuštěn z vyšetřovací vazby?
• Drahý Fery smekám před tebou! Takových hrdinů jako jsi ty má Česká republika málo. Ty obyčejný člověče... Více
• Ano my,obyčejní lidé z fabrik,kteří podpořili mladé studenty.Kdybych věděl,že komouši sou proti těm dn... Více
• vy jste udělali revoluci v roce 1989? Kdo vy? Více
NWR